Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 02:40 | London, Jun 22 00:40 | New York, Jun 21 20:40
Shanghai, Jun 22 08:40 | Tokyo, Jun 22 09:40 | Sydney, Jun 22 11:40

Нацбанк Білорусі відпустив курс готівкового рубля

Нацбанк Білорусі відпустив курс готівкового рубля
12 травня 2011 в 10:20 - Роман Зайцев


Нацбанк Білорусі відпустив курс готівкового рубля

Національний банк Білорусії (НББ) з 11 травня скасував рекомендаційні обмеження щодо встановлення банками курсів угод з купівлі-продажу іноземної валюти з населенням.Про це повідомляє агентство "Интерфакс" із посиланням на повідомлення на веб-сайті НББ.

"У рамках реалізації плану поетапного виходу на єдиний курс білоруського рубля та стабілізації ситуації на внутрішньому валютному ринку Національний банк з 11 травня 2011 року скасував рекомендаційні обмеження щодо встановлення банками курсів угод з купівлі-продажу іноземної валюти з населенням", - сказано у повіщдомленні.

Агентство нагадує, що до 11 травня комбанки не могли продавати населенню готівкову інвалюту за курсом, який перевищує офіційний курс на 2%.

"Дефіцит валютних коштів у цьому сегменті ринку склався в березні поточного року в результаті підвищеного попиту громадян на готівкову іноземну валюту для придбання транспортних засобів за кордоном, а також у зв‘язку з поширенням різних чуток, які провокують ажіотажне поведінка населення", - сказано в прес-релізі.

У НББ вважають, що "використання ринкових підходів до формування курсу білоруського рубля при здійсненні операцій з фізичними особами дозволить не лише задовольнити попит громадян на іноземну валюту, але й позбавить сенсу подальше активне придбання іноземної валюти населенням для створення заощаджень, яке спостерігалося останнім часом у зв‘язку з очікуванням зміни обмінного курсу".

В управлінні інформації НББ агентству повідомили, що "рішення про зняття обмежень з курсоутворення на ринку угод з населенням прийнято сьогодні правлінням Національного банку".

Раніше обмеження коливань курсу на ринку угод з населенням на рівні +/- 2% до офіційного курсу діяло у вигляді рекомендації НББ протягом, як мінімум, останніх 5 років.

Перші котирування обмінного курсу на ринку угод з населенням, які виставляють банки, свідчать, що ринковий курс на готівковому ринку формується на рівні 4 тис. рублів за долар, що відповідає його значенню, яке склалося на "сірому" ринку, де рівень девальвації склав 30%.

Нацбанк Білорусі відпустив курс готівкового рубля


Новини Статті Аналітика
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті