Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 11:58 | London, Jul 18 09:58 | New York, Jul 18 05:58
Shanghai, Jul 18 17:58 | Tokyo, Jul 18 18:58 | Sydney, Jul 18 20:58

c інвестував у розпізнавання осіб

c інвестував у розпізнавання осіб
27 вересня 2010 в 13:43 - Христина


c інвестував у розпізнавання осіб

Найбільша російська Інтернет-пошукова система Яндекс вперше інвестувала в іноземний проект, купивши частку в ізраїльській компанії Face.com, яка спеціалізується на технології розпізнавання осіб, повідомив представник Яндекса.  Яндекс виступив в угоді спільно з інвесткомпанією Rodium.

У неділю ізраїльська газета Marker написала на своєму веб-сайті, що Face.com залучив інвестиції в розмірі $4,3 мільйони від Яндекса, а також від компанії Rodium.

Це другий раунд інвестицій: раніше Face.com залучив в компанію $1 мільйон, говориться в повідомленні видання.

"Ми вважаємо технології розпізнавання осіб, що розробляються Face.com, унікальними, яких, мабуть, немає ні в однієї пошукової компанії. Зараз ми працюємо над великим спільним проектом", - сказав представник Яндекса Очира Манджіков.

Він відмовився підтвердити суму інвестицій і назвати розмір придбаного пакета. Представники Face.com поки недоступні для коментарів.

Face.com, створена в 2007 році, розробила додаток для найбільшої в світі соціальної мережі Facebook, що допомагає користувачам шукати свої фотографії і визначати, чи існують інші їхні зображення в соціальній мережі.

Крім того, технологія дозволяє автоматично позначати фотографії, про яких користувачеві не було відомо.

За словами джерела, знайомого з деталями угоди, транзакція була здійснена в серпні і за її підсумками генеральний директор Яндекса Аркадій Волож увійшов до ради директорів Face.com.

На початку червня 2010 Яндекс, чия виручка в 2009 році склала $278 мільйонів, почав пошук стартапів по всьому світу для співпраці або придбання.
 

c інвестував у розпізнавання осіб


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті