Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 21 20:50 | London, Jan 21 18:50 | New York, Jan 21 14:50
Shanghai, Jan 22 02:50 | Tokyo, Jan 22 03:50 | Sydney, Jan 22 05:50

British Petroleum і Reliance Industries об’єднуються в індійській енергетиці

British Petroleum і Reliance Industries об’єднуються в індійській енергетиці
24 лютого 2011 в 09:44 - Христина


British Petroleum і Reliance Industries об’єднуються в індійській енергетиці

Британський нафтовий гігант BP і індійська компанія Reliance Industries заявили про стратегічне нафтове і газове партнерство на ринку Індії.Компанії мають намір створити спільне підприємство 50 на 50, з метою добувати і продавати енергію в Індії. У результаті операції, BP отримує частку в 30% в 23 нафтових і газових розробках, що належать партнерові, включаючи 19 - у східного узбережжя Індії. У відповідь, британська компанія виплатить індійському партнеру $7,2 млрд., плюс $1,8 млрд. у майбутньому, в залежності від результатів діяльності підприємства. В результаті, цей договір принесе Індії інвестиції на суму близько $20 млрд.

BP прогнозує зростання енергоспоживання по всьому світу на 40% з нинішнього періоду і до 2030 року. Притому найбільше зростання очікують від ринків, що розвиваються, таких як Індія. І на думку BP, дане партнерство в енергетичній сфері має величезне значення для розвитку економіки країни. Що стосується Reliance, голова компанії Мукеш Амбані заявив, що головним надбанням їх британського партнера залишається його впевнена позиція на ринку природного газу.
 

British Petroleum і Reliance Industries об’єднуються в індійській енергетиці


Новини Статті Аналітика
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Перша партія модернізованих Ан-32 відбула до Індії Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті