Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 17 12:44 | London, Jan 17 10:44 | New York, Jan 17 06:44
Shanghai, Jan 17 18:44 | Tokyo, Jan 17 19:44 | Sydney, Jan 17 21:44

Тріше прогнозує зростання короткострокової інфляції

Тріше прогнозує зростання короткострокової інфляції
14 січня 2011 в 16:20 - Христина


Тріше прогнозує зростання короткострокової інфляції

Економіка єврозони переживає короткостроковий інфляційний тиск і, хоча він буде обмеженим, за ним потрібно уважно спостерігати, заявив Європейський центробанк після того як зберіг ключову ставку на рівні 1 відсотка річних.

Інфляція в єврозоні підскочила до 2,2 відсотка в грудні, вперше за два роки перевищивши бажаний орієнтир Центробанку - трохи нижче двох відсотків.

Тріше сказав, що інфляція може залишатися вище орієнтовного рівня протягом деякого часу і почне знижуватися ближче до кінця року.

Оскільки інфляція набирає обертів, особливо у швидкозростаючих економіках, що розвиваються, деякі країни вже підвищують ставки. Південна Корея і Таїланд цього тижня посилили монетарну політику, намагаючись побороти вплив зростаючих цін на продовольство та інші товари.

Швидкий розвиток таких країн, як Китаю і Індія, прискорює ріст цін, а різке підвищення вартості продуктів харчування викликає побоювання навіть на Заході.
 

Тріше прогнозує зростання короткострокової інфляції


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
НБУ пов’язує інфляцію зі зростанням цін на харчі та пальне НБУ пов’язує інфляцію зі зростанням цін на харчі та пальне Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Кабмін планує знизити дефіцит державного бюджету в 2012 році до 2,5% ВВП Кабмін планує знизити дефіцит державного бюджету в 2012 році до 2,5% ВВП Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті