Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 10:10 | London, May 23 08:10 | New York, May 23 04:10
Shanghai, May 23 16:10 | Tokyo, May 23 17:10 | Sydney, May 23 19:10

Низькі ставки в США можуть створити нові фінансові бульбашки4 листопада 2010 в 12:08 - Христина


Низькі ставки в США можуть створити нові фінансові бульбашки

Федеральна резервна система (ФРС) США в середу зробила нові кроки, спрямовані на підтримку слабо відновлюваної американської економіки, пообіцявши викупити довгострокові держоблігації на $600 млрд.  Своїм рішенням ФРС хоче продовжити зниження вартості запозичень для споживачів і компаній, які все ще відчувають наслідки найважчої рецесії з часів Великої депресії.

Американський центробанк повідомив про плани купувати довгострокові казначейські облігації Treasuries на $75 млрд на місяць до кінця червня 2011 року, але може скорегувати цю програму залежно від темпів відновлення.

Критики всередині і за межами центробанку побоюються, що політика ФРС приведе до зростання інфляції, а низькі ставки в США можуть сприяти виникненню фінансових бульбашок за кордоном.

Але враховуючи, що зростання американської економіки в третьому кварталі склало лише 2%, а рівень безробіття не залишає високого показника в 9,6%, ФРС зіткнулася з необхідністю вжити заходів щодо стимулювання ділової активності в країні.

Майже 90% зобов‘язань, які буде купувати ФРС, складуть облігації казначейства з різним терміном погашення: від двох з половиною до 10 років, повідомив Федеральний резервний банк Нью-Йорка, додавши, що регулятор тимчасово пом‘якшить правило, що обмежує частку окремого виду облігацій у портфелі ФРС до 35%.
 

Низькі ставки в США можуть створити нові фінансові бульбашки


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті