Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 00:45 | London, May 26 22:45 | New York, May 26 18:45
Shanghai, May 27 06:45 | Tokyo, May 27 07:45 | Sydney, May 27 09:45

"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року

"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року
27 травня 2011 в 13:20 - Роман Зайцев


"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року

Львівський "Концерн Галнафтогаз" може вийти на Варшавську фондову біржу на межі 2011-2012 років, щоб залучити близько 200 млн. доларів.Про це заявив президент і мажоритарій компанії Віталій Антонов на саміті IPO Центральної та Східної Європи у Варшаві в четвер, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Ми серйозно думаємо про вихід на Варшавську фондову біржу. У зв‘язку з нашими планами розвитку, ми відчуваємо досить великі потреби у фінансуванні, частину з яких ми плануємо профінансувати шляхом випуску акцій", - сказав він.

Мережа "Галнафтогазу" налічує понад 310 заправок, з яких 290 - під брендом "ОККО", але компанія має намір значно збільшити їх кількість за рахунок розширення в центральній та східній Україні.

Згідно з даними IFC, "Галнафтогаз" - третій за величиною дистрибутор нафтопродуктів за кількістю АЗС і другий - за обсягом.

Холдинговою компанією "Галнафтогазу" є компанія GNG Retail Public Limited, якій належить близько 64%.

Засновником і кінцевим бенефіціаром групи виступає бізнесмен Віталій Антонов.

За даними IFC, близько 10,3% акцій належать ЄБРР, його частка може зрости до 19% у разі дорозміщення акцій в рамках розглянутого зараз банком проекту.

У цілому IFC та ЄБРР повідомили про можливість виділення "Галнафтогазу" найближчим часом відповідно 80 млн. доларів і 110 млн. доларів.

"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року


Новини Статті Аналітика
В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Generali Group пішла з українського ринку Generali Group пішла з українського ринку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР може отримати до 23% в СК ЄБРР може отримати до 23% в СК "Універсальна" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Чистий прибуток агрохолдингу Kernel у ІІІ кварталі збільшилася на 16,79% Чистий прибуток агрохолдингу Kernel у ІІІ кварталі збільшилася на 16,79% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄБРР може профінансувати ЄБРР може профінансувати "Галнафтогаз" на 110 мільйонів доларів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті