Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 22 16:12 | London, Jan 22 14:12 | New York, Jan 22 10:12
Shanghai, Jan 22 22:12 | Tokyo, Jan 22 23:12 | Sydney, Jan 23 01:12

"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року

"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року
27 травня 2011 в 13:20 - Роман Зайцев


"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року

Львівський "Концерн Галнафтогаз" може вийти на Варшавську фондову біржу на межі 2011-2012 років, щоб залучити близько 200 млн. доларів.

Про це заявив президент і мажоритарій компанії Віталій Антонов на саміті IPO Центральної та Східної Європи у Варшаві в четвер, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Ми серйозно думаємо про вихід на Варшавську фондову біржу. У зв‘язку з нашими планами розвитку, ми відчуваємо досить великі потреби у фінансуванні, частину з яких ми плануємо профінансувати шляхом випуску акцій", - сказав він.

Мережа "Галнафтогазу" налічує понад 310 заправок, з яких 290 - під брендом "ОККО", але компанія має намір значно збільшити їх кількість за рахунок розширення в центральній та східній Україні.

Згідно з даними IFC, "Галнафтогаз" - третій за величиною дистрибутор нафтопродуктів за кількістю АЗС і другий - за обсягом.

Холдинговою компанією "Галнафтогазу" є компанія GNG Retail Public Limited, якій належить близько 64%.

Засновником і кінцевим бенефіціаром групи виступає бізнесмен Віталій Антонов.

За даними IFC, близько 10,3% акцій належать ЄБРР, його частка може зрости до 19% у разі дорозміщення акцій в рамках розглянутого зараз банком проекту.

У цілому IFC та ЄБРР повідомили про можливість виділення "Галнафтогазу" найближчим часом відповідно 80 млн. доларів і 110 млн. доларів.

"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року


Новини Статті Аналітика
В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Generali Group пішла з українського ринку Generali Group пішла з українського ринку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР може отримати до 23% в СК ЄБРР може отримати до 23% в СК "Універсальна" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Чистий прибуток агрохолдингу Kernel у ІІІ кварталі збільшилася на 16,79% Чистий прибуток агрохолдингу Kernel у ІІІ кварталі збільшилася на 16,79% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄБРР може профінансувати ЄБРР може профінансувати "Галнафтогаз" на 110 мільйонів доларів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті