Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 07:09 | London, Jul 23 05:09 | New York, Jul 23 01:09
Shanghai, Jul 23 13:09 | Tokyo, Jul 23 14:09 | Sydney, Jul 23 16:09

В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки25 травня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки

Юридичні компанії очікують у найближчі 12 місяців здійснення 10-15 первинних публічних розміщень (IPO) акцій емітентів з активами на Україні, а інвестиційні банкіри - від 6 до 20.Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на дослідження Ernst & Young.

За словами голови департаменту корпоративного фінансування "Ернст енд Янг" Владислава Остапенка, дослідження показало також, що юристи мають значно більше мандатів на підготовку IPO, ніж інвестбанкіри.

"Це правильна тенденція, тому що починати необхідно з юридичної підготовки, як правило, ідеться про структуризацію компаній", - пояснив він.

Згідно з даними дослідження, юристи мають 15 мандатів на підготовку IPO на Варшавській фондовій біржі (WSE) і 3 - на Лондонській (LSE), тоді як інвестбанкіри - 5 на WSE.

Крім того, в процесі підготовки у юристів перебувають 12 проектів, у інвестбанкірів - 8.

Остапенко зазначив, що серед останніх українських IPO домінує сільськогосподарські компанії.

"Але потрібна диверсифікація, бо ще кілька подібних випусків на WSE - і попит і ціна на них почнуть падати", - підкреслив він.

Представник "Ернст енд Янг" додав, що WSE і LSE залишаються двома найбільш переважними варіантами для українських емітентів.

"Навряд чи є сенс іти в Гонконг, оскільки дорога туди (для українських компаній) не вторована, а ціна розміщення буде такою ж", - вважає він.

Серед останніх тенденцій Остапенко відзначив повну відсутність останнім часом приватних розміщень.

"Крім того, на IPO має превалювати вкладення коштів у компанію, а не акціонерам", - назвав іще одну актуальну умову представник "Ернст енд Янг".

У цілому, за даними Ernst & Young, з 2005 року компанії з активами на Україні залучили за кордоном через 22 IPO і 50 приватних розміщень 4,1 млрд. доларів, у тому числі 61% - на LSE, 21% - на WSE, 18% - на Франкфуртській фондовій біржі.

Для порівняння обсяг російських і казахстанських IPO і приватних розміщень за цей період був у 35 разів більший, при цьому на частку LSE припало 89%, Гонконгської фондової біржі - 10%.

В найближчий рік понад 10 українських компаній вийдуть на фондові ринки


Новини Статті Аналітика
"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Український виробник акумуляторів Westa планує виручити до 67 млн. доларів в ході IPO на WSE Український виробник акумуляторів Westa планує виручити до 67 млн. доларів в ході IPO на WSE Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Московський аеропорт Домодєдово хоче провести IPO на Лондонській фондовій біржі Московський аеропорт Домодєдово хоче провести IPO на Лондонській фондовій біржі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Чистий прибуток агрохолдингу Kernel у ІІІ кварталі збільшилася на 16,79% Чистий прибуток агрохолдингу Kernel у ІІІ кварталі збільшилася на 16,79% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Варшавська біржа розширила Варшавська біржа розширила "кошик" WIG-Ukraine У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті