Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 23 07:24 | London, Oct 23 05:24 | New York, Oct 23 01:24
Shanghai, Oct 23 13:24 | Tokyo, Oct 23 14:24 | Sydney, Oct 23 16:24

Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році

Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 січня 2011 в 17:37 - Роман Зайцев


Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році

Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв висловив надію, що наступного року в Криму прибуде близько 6 млн туристів.

"Є всі підстави вважати, що завдяки роботі уряду Василя Джарти в поточному році, а також заходам, запланованим Радою міністрів на 2011 рік, через 360 днів ми зустрінемо шестимільйонного туриста", - заявив він.

Він також повідомив, що урочиста зустріч ювілейного туриста стане в Криму традицією. Так, за словами Лієва, зараз розробляється медіа-план на 2011 рік, згідно з яким передбачається урочисто зустрічати кожного мільйонного туриста, прибулого в Крим різними видами транспорту.

"Це світова практика, яка дозволяє не тільки публічно заявити про свій туристичний потенціал, а й наголосити на кількості туристів, які відвідують півострів", - додав він.

На думку глави курортного відомства, це може стати одним з ефективних способів популяризації кримського курорту в світі. "У наступному році ми будемо це практикувати. Ми хочемо показати всьому світу, що у нас розвинений морський, залізничний та інші види транспорту, за допомогою яких можна дістатися до Криму. Приміром, тільки морем до нас щороку прибуває більш ніж 50 тисяч туристів і близько 30 тисяч екскурсантів", - сказав міністр.

Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
На будівництво і ремонт доріг Криму передбачено 250 млн грн. На будівництво і ремонт доріг Криму передбачено 250 млн грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Любов - це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж вона у тебе залишається.

Лев Толстой
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті