Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 17 16:56 | London, Jan 17 14:56 | New York, Jan 17 10:56
Shanghai, Jan 17 22:56 | Tokyo, Jan 17 23:56 | Sydney, Jan 18 01:56

Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році

Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 січня 2011 в 17:37 - Роман Зайцев


Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році

Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв висловив надію, що наступного року в Криму прибуде близько 6 млн туристів.

"Є всі підстави вважати, що завдяки роботі уряду Василя Джарти в поточному році, а також заходам, запланованим Радою міністрів на 2011 рік, через 360 днів ми зустрінемо шестимільйонного туриста", - заявив він.

Він також повідомив, що урочиста зустріч ювілейного туриста стане в Криму традицією. Так, за словами Лієва, зараз розробляється медіа-план на 2011 рік, згідно з яким передбачається урочисто зустрічати кожного мільйонного туриста, прибулого в Крим різними видами транспорту.

"Це світова практика, яка дозволяє не тільки публічно заявити про свій туристичний потенціал, а й наголосити на кількості туристів, які відвідують півострів", - додав він.

На думку глави курортного відомства, це може стати одним з ефективних способів популяризації кримського курорту в світі. "У наступному році ми будемо це практикувати. Ми хочемо показати всьому світу, що у нас розвинений морський, залізничний та інші види транспорту, за допомогою яких можна дістатися до Криму. Приміром, тільки морем до нас щороку прибуває більш ніж 50 тисяч туристів і близько 30 тисяч екскурсантів", - сказав міністр.

Крим сподівається прийняти близько шести мільйонів туристів у 2011 році


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму ЄС дасть 12 мільйонів євро на розвиток Криму Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive Турецькі готелі відмовляються від системи Аll inclusive У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
На будівництво і ремонт доріг Криму передбачено 250 млн грн. На будівництво і ремонт доріг Криму передбачено 250 млн грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті