Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 19:21 | London, Jul 16 17:21 | New York, Jul 16 13:21
Shanghai, Jul 17 01:21 | Tokyo, Jul 17 02:21 | Sydney, Jul 17 04:21

Саркозі попросили почати розпродаж стратегічних резервів палива15 жовтня 2010 в 14:50 - Христина


Саркозі попросили почати розпродаж стратегічних резервів палива

Французькі компанії, що займаються продажем палива, закликали уряд країни вийти на ринок з його стратегічним резервом, повідомляє Agence France-Presse.  Своє прохання вони мотивували тим, що більшість нафтопереробних заводів країни припинили або значно скоротили виробництво палива через тривалий масштабний страйк.

Трейдери поінформували, що в середньому кожен з них має в своєму розпорядженні приблизно 10-денний запас основних видів пального. "Ми просимо дозволу почати продавати резерви, які знаходяться у розпорядженні дистриб’юторів, щоб підтримати безперебійне постачання покупців і після закінчення 10 днів", - йдеться у зверненні.

Стратегічні резерви Франції становлять близько 17 мільйонів тонн нафтопродуктів та сирої нафти. Велика частина цих запасів зберігається на державних базах, проте близько п’яти мільйонів тонн розподілені по приватних нафтобазах. Використовувати це паливо приватники можуть тільки з дозволу уряду.

Всього стратегічного резерву країни може вистачити на 98 днів безперебійного постачання покупців.

Як повідомлялося раніше, багато нафтопереробних заводів Франції були змушені скоротити обсяги випуску продукції через страйк портових робітників у Марселі. Саме через цей порт у країну надходить значна частина імпортної нафти.

Великомасштабний страйк триває у Франції весь останній місяць. Мешканці країни вимагають від президента Ніколя Саркозі відмовитися від підвищення пенсійного віку з 60 до 62 років.

 

Саркозі попросили почати розпродаж стратегічних резервів палива


Новини Статті Аналітика
ЄС узгодив заходи щодо фінансового забезпечення EFSF ЄС узгодив заходи щодо фінансового забезпечення EFSF Оцінка вартості акцій та облігацій Оцінка вартості акцій та облігацій ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Пенсійний вік для жінок може бути підвищений з 1 травня Пенсійний вік для жінок може бути підвищений з 1 травня Недержавний пенсійний фонд Недержавний пенсійний фонд Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Тігіпко запевнив жінок, що працюватимуть вони до 60 років Тігіпко запевнив жінок, що працюватимуть вони до 60 років Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У Греції проходять чергові страйки У Греції проходять чергові страйки Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Українські НПЗ мають подумати про якість свого бензину Українські НПЗ мають подумати про якість свого бензину Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті