Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 02:26 | London, Jul 22 00:26 | New York, Jul 21 20:26
Shanghai, Jul 22 08:26 | Tokyo, Jul 22 09:26 | Sydney, Jul 22 11:26

Європі прогнозують високий рівень безробіття

Європі прогнозують високий рівень безробіття
13 вересня 2010 в 15:15 - Роман Зайцев


Європі прогнозують високий рівень безробіття

В наступні роки, навіть за умови відновлення світової економіки, вона може виявитися не в змозі забезпечити впевнене зростання числа робочих місць, причому це особливо загрожує Європі. Таку думку висловив директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан.  "Одного відновлення економіки недостатньо, треба щоб це було відновлення зі зростанням числа робочих місць, - заявив Стросс-Кан в інтерв'ю Bloomberg, передають "Ведомости".

На його думку, "найстрашніше, що ми можемо зробити, це припустити, ніби тепер, коли ми ледь уникли величезного кризи півтора роки тому, ми знаходимося в безпеці. Це поки не так".

Минулого тижня головний економіст МВФ Олів'є Бланшар попередив, що високе безробіття збережеться в США, Європі та інших регіонах протягом тривалого часу.

Відновлення економіки "йде не такими швидкими темпами, як ми очікували, але все ж це відновлення з деяким ступенем невизначеності".

"Питання тепер полягає не тільки в тому, як стимулювати зростання, але як зробити так, щоб економічне зростання дозволило створити мільйони робочих місць, в яких ми потребуємо", - підкреслив Стросс-Кан.

У жовтні МВФ опублікує черговий прогноз по світовій економіці.

Економічне зростання в країнах Азії МВФ оцінює як "досить сильне", а деякі економіки регіону зростають темпами 6-8%.

Економіки країн Південної Америки, включаючи Перу і Чилі, також швидко розвиваються, а відновлення економіки в Африці почалося раніше ніж очікувалося, сказав Стросс-Кан.

Тим не менше, на думку голови МВФ, "ситуація з США не настільки однозначна", а найбільшому ризику слабкого економічного зростання схильна Європа.

Голова МВФ також попередив країни, що проводять згортання заходів підтримки економіки, не припиняти реалізацію відразу всіх заходів, так як це може завдати шкоди відновлення їхніх економік.

Але "пріоритетом номер один" Стросс-Кан вважає зниження показників боргового навантаження до стійкого рівня в середньостроковій перспективі, а ймовірність другої хвилі економічної кризи розцінює як досить малу.
 

Європі прогнозують високий рівень безробіття


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд європейських ринків за 18.03.2011. Тиждень завершився на мажорній ноті Огляд європейських ринків за 18.03.2011. Тиждень завершився на мажорній ноті
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд європейських ринків за 17.03.2011. Відновлення зростання Огляд європейських ринків за 17.03.2011. Відновлення зростання
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Шість помилок інвестора, що можуть принести крах Шість помилок інвестора, що можуть принести крах Огляд європейських ринків за 14.03.2011. Події в Японії визначають характер торгів в Європі Огляд європейських ринків за 14.03.2011. Події в Японії визначають характер торгів в Європі
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд європейських ринків за 17.02.2011. Несміливе зростання Огляд європейських ринків за 17.02.2011. Несміливе зростання

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті