Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 10:49 | London, Sep 25 08:49 | New York, Sep 25 04:49
Shanghai, Sep 25 16:49 | Tokyo, Sep 25 17:49 | Sydney, Sep 25 19:49

Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа

Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа
30 вересня 2015 в 14:56 - Ілона Чіркова


Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа

Українці споживають у 2,5 рази більше тепла, ніж європейці на 1 кв. м житла чи нежитлового приміщення.
У нас в Україні тепла споживається, і взагалі енергії в порівнянні з європейськими країнами, в 2,5 рази більше на квадратний метр, просто за рахунок того, що будинки, які будувалися, за своєю теплоізоляцією не відповідають європейському рівню.

Двери Софья - огромный выбор интерьерных дверей, проверенные годами стандарты качества,  высокий уровень обслуживания. 


Ці будинки будувалися за документами Радянського Союзу, де вважалося, що саме головне будувати масове житло, а паливо для опалення та електроенергія "коштували копійки, і ніхто не думав про енергозбереження".

Побудовані за такими стандартами будинки, треба утеплювати, оскільки мова йде саме про втрати тепла в будинку. Найбільший потенціал заощадження знаходиться в будинку, бо будинки в нас не енергозберігаючі.

Український уряд компенсуватиме половину вартості газу для домогосподарств, які будуть використовувати газ для опалення.

Компенсацію, за рахунок держбюджету, зможуть отримати лише ті, хто споживатиме менш ніж 200 кубометрів газу на місяць.

"Кабінет міністрів відповідно до повноважень, наданих законом, приймає рішення щодо надання усім громадянам України соціальної норми обсягом 200 куб. м газу за ціною 3600 грн, що удвічі дешевше, ніж ринкова ціна природного газу", - заявив Арсеній Яценюк.

При цьому він також заявив, що для закупівлі імпортного газу для опалювального періоду Україні треба 1,3 млрд доларів.

"Загальний пакет фінансових коштів, необхідний для проходження зими, становить близько 1,3 млрд дол. США, з яких 500 млн дол. вже на рахунках "Нафтогазу", 300 млн дол. – сподіваємося на позитивне рішення Європейського банку реконструкції та розвитку, і 500 млн дол. до кінця поточного року Світовий банк надасть НАК "Нафтогаз України" під державні гарантії для проходження опалювального сезону".

Наприкінці лютого - на початку березня поточного року Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, ухвалила низку рішень про підвищення тарифів з 1 квітня 2015 року:

  • тарифи на електроенергію зросли на 5%-50% для різних категорій споживачів
  • мінімальні тарифи на газ для населення зросли у 3,3 рази, максимальні - у 6 разів
  • вартість газу для теплокомуненерго, від яких споживачі отримують гарячу воду та опалення, зросла у 2,2 рази.

Підвищення тарифів на газ та опалення було однією з умов відновлення спрівпраці України із МВФ, який не перший рік заявляв, що низькі тарифи на комунальні послуги, що утримуються за рахунок субсидій, лягають важким тягарем на український бюджет.

Проте саме щодо газу, який населення використовує для опалення, рішення НКРЕКП полягало саме у тому, аби "мінімальний тариф" - 3600 грн - платили саме ті, хто споживає менше 200 кубометрів на місяць, і лише впродовж опалювального сезону.

Відтак, рішення уряду, фактично, підтверджує попереднє рішення НКРЕКП, а також забезпечує джерела фінансування різниці у цінах.

Як пояснив прем’єр, такі повноваження уряд отримав після набуття чинності нового закону "Про ринок газу".

 

Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа


Новини Статті Аналітика
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають Огляд європейських ринків за 18.03.2011. Тиждень завершився на мажорній ноті Огляд європейських ринків за 18.03.2011. Тиждень завершився на мажорній ноті
Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд європейських ринків за 17.03.2011. Відновлення зростання Огляд європейських ринків за 17.03.2011. Відновлення зростання
Туристичний потік українців в Туреччину зріс на 22% Туристичний потік українців в Туреччину зріс на 22% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд європейських ринків за 14.03.2011. Події в Японії визначають характер торгів в Європі Огляд європейських ринків за 14.03.2011. Події в Японії визначають характер торгів в Європі
Українці не довіряють гривні Українці не довіряють гривні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 17.02.2011. Несміливе зростання Огляд європейських ринків за 17.02.2011. Несміливе зростання

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Людина являє собою те, у що він вірить.

А.П. Чехов
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті