Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 04:26 | London, Apr 20 02:26 | New York, Apr 19 22:26
Shanghai, Apr 20 10:26 | Tokyo, Apr 20 11:26 | Sydney, Apr 20 13:26

Шість помилок інвестора, що можуть принести крах



19 лютого 2011 в 16:56 - Христина


Шість помилок інвестора, що можуть принести крах

Аналітик Вільям Лінотт задається питанням, чи є нинішні злети і падіння основних індексів передбачуваною і навіть здоровою корекцією, чи нас чекає крах інвесторів?



Ніхто не знає цього, напевно, визнає він. Однак, якщо інвесторові вдасться уникнути шести інвестиційних помилок, він, швидше за все, вціліє у нинішньому штормі.

Помилка 1. Паніка через коливання біржі

"Флуктуації біржі є природним елементом нашого економічного циклу, - заявив засновник Francis Financial у Нью-Йорку Стейсі Френсіс. - Коли починається спад, здається логічним забрати свої гроші і піти додому, однак перш ніж зробити це, можливо, має сенс подумати про свої довготермінові цілі, пов‘язані з цими грошима".

Спади і навіть рецесія трапляються у вільній економіці. Але сьогодні вони стали менш тривалими і гострими, ніж бували в минулому. За даними Ned Davis Research, після Другої світової війни період зростання американської економіки триває в середньому 57 місяців, а період рецесії - у середньому 10 місяців. За останні 20 років в США не було рецесії, яка тривала більше восьми місяців. Все це наводить на думку, що правила гри прибуткового інвестування залишаються колишніми.

"Багато хто продає дешево і купує дорого, тому що приймають інвестиційні рішення під впливом емоцій, - говорить Лайза Фізернгілл з Американського інституту дипломованих присяжних бухгалтерів. - Пам‘ятаєте, ви не втратили гроші, поки не продали цінний папір. Якщо ви вирішили продати, негайно купіть щось інше. Дослідження показують, що доходи від ваших інвестицій радикально знижуються, якщо ви пропускаєте кращі дні на біржі. Ніхто не знає, коли наступлять кращі дні, тому не виводьте гроші".

Помилка 2. Реагування на щоденні економічні новини

"Прагнучи продавати газети та ефірний час, ЗМІ привчають інвесторів чекати економічних показників щодня, - сказав Джордан Кіммел, управляючий директор Magnet Investment Group. - Будь то дані про безробіття, коефіцієнт використання виробничих потужностей або статистика інфляції, у кожному дні є цифра, здатна викликати в інвесторів надлишкову реакцію. Насправді реагувати на щоденні економічні новини безглуздо. Немає кращої інвестиційної стратегії, ніж знайти чудові компанії і тримати їх, дозволяючи грошам наростати згодом".

Помилка 3. Відмова від купівлі у період спаду

Деякі найбільш успішні інвестори зробили свої статки, купуючи, коли всі продають. Але зробити це нелегко. Продовження інвестування під час спадів для багатьох з нас може виявитися надмірним психологічним навантаженням. Однак існує система, що дозволяє практично кожному отримати користь з можливостей. Вона називається нарощуванням капіталовкладень шляхом інвестування фіксованої суми в доларах через рівні проміжки часу.

"Витрачайте фіксовану суму в доларах раз на місяць або раз на квартал на конкретну інвестицію або частину портфеля поза залежністю від підвищень і знижень цін акцій, - рекомендує Френсіс. - Неухильно слідуючи цій моделі, ви купите більше акцій, коли ціна низька, і менше акцій, коли ціна висока".

Помилка 4. Спроба синхронізуватися з біржею за часом

"Краще інвестувати регулярно, не оглядаючись на стан економіки в цілому і напрямок руху фондової біржі", - вважає Дарелл Кенбі, президент Canby Financial Advisors.

"Спроба вибрати найкращий час для придбання конкретних акцій рідко буває ефективною, - говорить він. - Один раз може пощастити, але удача не буде супроводжувати вас вічно".

Чекати, поки акції досягнуть "дна", щоб купити, або "стелі", щоб продати, виявляється програшним для інвесторів. Вибирайте акції або пайові інвестиційні фонди, які ви купуєте, тільки на основі фундаментальних показників.

Помилка 5. Не збереження адекватного розподілу активів

Якщо існує пункт, за яким у фінансових консультантів немає розбіжностей, то це необхідність зберігати розподіл активів, адекватний вашим конкретним обставинам. Мова йде про поділ активів, що між акціями, облігаціями і готівкою.

Пропорції компонентів цієї диверсифікованості в конкретний момент життя конкретної людини будуть залежати від таких факторів як вік і толерантність до ризику.

Розподіливши активи адекватно своїм обставинам, важливо перевіряти баланс хоча б раз на рік. Якщо ціна акцій йде вгору чи вниз, їх частка, визначена інвестором, зміниться. Якщо вартість акцій зросла, частину з них можна продати, щоб відновити початковий баланс. Якщо вартість упала, можливо, є сенс перетворити частину готівки в акції.

Помилка 6. Відмова від своєї інвестиційної стратегії

"Створення власного плану і дотримання його при будь-якій ситуації на біржі це спосіб максимізувати прибуток, - говорить Кіммел. - В силу людської природи середньому інвесторові важко дотримуватися своєї інвестиційної стратегії, не піддаючись емоціям. Іноді це страх, іноді проста жадібність. У будь-якому випадку, вплив емоцій на ваші інвестиційні рішення напевно зашкодить вашому фінансовому майбутньому".

 

Шість помилок інвестора, що можуть принести крах


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті