Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:39 | London, Jul 16 09:39 | New York, Jul 16 05:39
Shanghai, Jul 16 17:39 | Tokyo, Jul 16 18:39 | Sydney, Jul 16 20:39

Французькі профспілки протестують проти підвищення пенсійного віку

Французькі профспілки протестують проти підвищення пенсійного віку
8 вересня 2010 в 12:07 - Христина


Французькі профспілки протестують проти підвищення пенсійного віку

Французькі робітники влаштували загальнонаціональний одноденний страйк і мітинги у вівторок в знак протесту проти запланованого підвищення пенсійного віку, яке є завданням економічної політики президента Ніколя Саркозі.  Сотні тисяч робітників, у тому числі машиністів, вчителів, пожежників і деяких працівників приватного сектору, взяли участь у протесті у всіх великих містах. Паризьке метро й інші транспортні послуги працювали за скороченим графіком. Згідно з профспілками, понад 2 млн людей взяли участь у демонстрації, хоча за даними поліції ця цифра складає приблизно 1 мільйон.

Профспілки планують зустрітися в середу для обговорення подальших дій. Наймовірніше, буде ще один день страйку, але аналітики говорять, що цього буде замало, щоб зірвати план Саркозі.

Страйк є серйозним випробуванням для Саркозі за менш, ніж два роки до наступних президентських виборів. В даний час його звинувачують у фінансових порушеннях щодо фінансування його виборчої кампанії у 2007. І, незважаючи на свою обіцянку підвищити економіку Франції, рівень безробіття залишається високим, а рівень економічного зростання - низьким. Минулі спроби змінити систему соціального забезпечення Франції призвели до поширених масових акцій протесту і змусили уряд відступити.

Президент Саркозі намагається виправити систему державних пенсій, так як французи живуть довше, тому потрібно підвищити пенсійний вік. Відповідно до консультативної ради уряду, дефіцит системи може досягти € 32 млрд ($ 41,2 млрд.) в цьому році, у тому числі € 15 млрд для пенсіонерів державних установ. Якщо не вносити ніяких змін, то щорічний дефіцит може перевищити € 45 млрд до 2020 року. Президент Саркозі заявив, що підвищення пенсійного віку до 62 років з нинішнього рівня в 60 буде сприяти скороченню дефіциту.

 

Французькі профспілки протестують проти підвищення пенсійного віку


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Шість помилок інвестора, що можуть принести крах Шість помилок інвестора, що можуть принести крах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україні прогнозують дефіцит цукру Україні прогнозують дефіцит цукру Глобальний контроль за глобальними банками Глобальний контроль за глобальними банками I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті