Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 18 23:30 | London, Feb 18 21:30 | New York, Feb 18 17:30
Shanghai, Feb 19 05:30 | Tokyo, Feb 19 06:30 | Sydney, Feb 19 08:30

Fitch знизило суверенний рейтинг Бахрейну через політичну нестабільність4 березня 2011 в 14:08 - Христина


Fitch знизило суверенний рейтинг Бахрейну через політичну нестабільність

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило суверенний рейтинг Бахрейну на один щабель - з "А" до "А-". Як зазначає Dow Jones, це на чотири ступені вище "сміттєвого" (junk).

Днем раніше Fitch також знизило рейтинг Тунісу на один щабель - з "ВВВ" до "ВВВ-". Як зазначає Bloomberg, якщо відбудеться ще одне зниження, то Туніс позбудеться інвестиційного рейтингу.

В обох країнах рейтинги були знижені через заворушення на Близькому Сході та Північній Африці. В останні місяці всі великі рейтингові агентства регулярно знижують рейтинги країн з цього регіону, в тому числі Єгипту та Лівії, де зафіксовані найбільш масові зіткнення між владою і опозицією.

Рейтинг Бахрейну раніше вже був знижений агентством Standard & Poor‘s. Інше агентство з великої трійки - Moody‘s - поки просто поставило рейтинг Бахрейну на перегляд.

 

Fitch знизило суверенний рейтинг Бахрейну через політичну нестабільність


Новини Статті Аналітика
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
S&P змінило прогноз по суверенному рейтингу Італії зі S&P змінило прогноз по суверенному рейтингу Італії зі "стабільного" на "негативний" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Premarket від інтернет-брокера iTrader Premarket від інтернет-брокера iTrader
У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії У Moody’s побачили загрозу для рейтингу Японії Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Fitch знизило рейтинги Греції Fitch знизило рейтинги Греції У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті