Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 15:43 | London, Jul 22 13:43 | New York, Jul 22 09:43
Shanghai, Jul 22 21:43 | Tokyo, Jul 22 22:43 | Sydney, Jul 23 00:43

Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
З повагою, інтернет-брокер iTrader
Рейтинг: 0
Голосів: 0
25 лютого 2011 в 10:34 - Богдан Бричка


Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

У четвер торги на українському фондовому ринку завершилися значним зниженням біржових індексів. За підсумками сесії індекс українських акцій UX просів на 4,65%, закрившись на позначці 2699,61, індекс ПФТС знизився до закриття на 3,62% до рівня 1079,76.Сьогодні світові фондові ринки як і раніше знаходилися під сильним знижувальним тиском. Швидко зростаючі ціни на нафту змушували інвесторів уникати ризикованих позицій на фондових ринках і переводити кошти в активи-притулки і сировинні валюти.

Ціни на нафту марки Brent у четвер досягли 29-місячного максимуму близько 120 доларів за барель, а ф’ючерси на нафту WTI торгуються вище 100 доларів за барель на тлі побоювань щодо того, що конфлікт у Лівії призведе до збоїв у світових постачаннях нафти.

Існують побоювання щодо того, що все частіші заворушення на Близькому Сході і в Північній Африці можуть поширитися і на Саудівську Аравію, найбільшого світового виробника нафти. Король Саудівської Аравії, в свою чергу, в середу оголосив про заходи соціальної підтримки, щоб заспокоїти населення. На «пряник» для населення країни планується витратити близько 35 млрд. доларів з бюджету. Аналогічні заходи вже були прийняті еміром Кувейту. Влада цієї країни пішла на безпрецедентні заходи, намагаючись задобрити громадян та запобігти хвилям антиурядових повстань. Зокрема були подвоєні студентські стипендії, влада дала надбавку поліції, військовим і рятувальникам, підвищили зарплату держслужбовцям, а всіх громадян без винятку звільнили від оплати комунальних тарифів. Крім цього всі жителі Кувейту отримають одноразово по 3500 доларів і зможуть протягом року безкоштовно харчуватися. Однак, незважаючи на настільки щедрі подарунки, поки неясно, чи буде цього достатньо, щоб попередити народні хвилювання.

Інвестори закривають ризиковані позиції, стурбовані тим, що різко зростаючі ціни на нафту можуть надати новий імпульс інфляційним проблемам і підірвати світове економічне зростання.

Однак представлені в четвер макроекономічні дані США були сильними і підтримали європейські ринки в кінці торгової сесії. Кількість заявок на допомогу з безробіття значно знизилася і склала 391 тис., проти 413 тис. попереднього періоду. Скоротилася також і кількість повторних звернень, склавши 3790 тис., що на 145 тис. менше, ніж у попередньому звітному періоді. До завершення торгового дня європейські біржові індекси повернули частину втрачених раніше позицій і знаходилися поблизу нульових позначок.

В індексному кошику Української біржі лише акції Укртелекому до кінця дня перейшли в зелену зону. За підсумками сесії акції UTLM торгувалися з підвищенням на 0,39%, а обсяг торгів склав близько 12 млн. грн.

Лідирували в зниженні акції Укрнафти, які прямо перед закриттям торгів значно подешевшали, втративши за підсумками 8,03%. На другому місці Стахановський вагонобудівний завод, акції якого просіли на 6,53%. Значно подешевшали також акції банківського сектора - Банк Аваль просів на 6,29%, Укрсоцбанк втратив 5,36%.

Загальний обсяг торгів на Українській біржі склав рекордні 540 млн. грн. Частка строкового ринку також була значна, вперше обсяг торгів ф’ючерсними контрактами склав 166,2 млн. грн.
 

Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader


Новини Статті Аналітика
Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії "Лабораторія Торгових Систем" Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket
"Укрнафта" розпочала зниження цін на пальне Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
"Укрнафта" продала на УМВБ нафти на 1,4 млрд грн. НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Обзор рынка акций перед открытием дня (14.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (14.07.2011)
"Центренерго" позичить 650 мільйонів в Ощадбанку Новий рекорд на торгах Christie’s - $226,5 млн. Новий рекорд на торгах Christie’s - $226,5 млн. Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті