Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 27 23:11 | London, Oct 27 21:11 | New York, Oct 27 17:11
Shanghai, Oct 28 05:11 | Tokyo, Oct 28 06:11 | Sydney, Oct 28 08:11

10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum5 грудня 2010 в 17:15 - Христина


10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum

У цій статті описуються компанії, фонди і країни, що більше за всіх втратили на інвестиціях у папери нафтового гіганта.Ситуація стає все більш складнішою для BP. ЇЇ рейтинг знизили Moody`s (на три ступені) і Fitch (відразу на шість щаблів). Компанія перерахувала до фонду з ліквідації наслідків аварії $20 млрд. Окрім того, працівник платформи Deepwater Horizon, на якій у квітні відбувся вибух, подав до суду на BP за недбалість: він виявив несправність обладнання за кілька тижнів до катастрофи і повідомив від це керівництву, однак воно не прийняло необхідних заходів.

Акціонери BP швидко втрачають гроші. Пожежа і вибух обернулися загибеллю платформи і гігантським розливом нафти в морі. Ліквідація наслідків аварії змушує компанію витрачати мільярди доларів, а тим часом її акції котяться вниз. З часу останнього піку ціни, що припав на 20 квітня (655,4 пенса на Лондонській біржі), капіталізація компанії впала мало не наполовину.

Близько 40% фірми знаходяться в руках британських акціонерів, 39% належить американським. Папери нафтового гіганта, що вважалися надійними, складають основу безлічі пенсійних фондів і солідну частку портфелів інвестиційних банків і компаній.

Агентство Bloomberg склало список найбільших акціонерів BP, а Forbes підрахував їх приблизні втрати в результаті катастрофи в Мексиканській затоці.

1. Найбільший пакет знаходиться в портфелі найбільшої в світі нью-йоркській керуючої компанії BlackRock. Їй належить 5,9%, або 1,113 млрд. акцій BP. Втрати (без урахування пакету її "дочки" Barclays Global Investors, що займає третє місце в списку) склали $4,9 млрд.

2. Британська страхова і керуюча компанія Legal & General тримає 4%, що становить 751 млн. акцій. Вона втратила $3,3 млрд.

3. Збиток КК Barclays Global Investors, яка має 2,1%, або 393 млн. паперів, склав $1,7 млрд. Таким чином, загальні втрати BlackRock, що володіє Barclays Global Investors, досягли $6,6 млрд.

4. Норвезький фонд Norges Bank Investment Management, керуючий Державним нафтовим фондом, в якому акумулюються доходи від нафтогазового сектора країни, володіє 1,8%, або 337 млн. акцій. Портфель цієї КК збіднів на $1,5 млрд.

5. Стільки ж акцій, 1,8%, тримає Kuwait Investment Authority, адміністрація, що управляє фондами Кувейтського уряду. Відповідно, і збитки кувейтців такі ж, як у норвежців.

6. Британська КК M&G Investment Management, що належить страховій компанії Prudential, постраждала набагато менше. Її частка акцій BP дорівнює 1,7%, або 314 млн. штук. Збиток від падіння ціни акцій - $1,4 млрд.

7. У портфелі шотландського страховика Standard Life лежить 1,5%, або 281 млн. акцій. Збиток - $0,8 млрд.

8. У фонду Capital Research & Management з Лос-Анджелеса 1,3%, або 242 млн. акцій. Збиток - $1 млрд.

9. Фонд банківської групи Lloyds Insight Investment Management вклався в 1,1%, або 213 млн. акцій, і втратив $0,9 млрд.

10. Останнє місце в списку поділили Китайське державне валютне управління і уряд Сінгапуру, які акумулювали 1,1%, або 206 млн. і 200 млн. акцій відповідно. Їхні втрати також склали приблизно $0,9 млрд.

Деякі інвестори активно скидають папери гіганта, що потрапив у біду. З часу аварії поміняли власників більше 34 млрд. акцій.
 

10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті