Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 19 13:47 | London, Dec 19 11:47 | New York, Dec 19 07:47
Shanghai, Dec 19 19:47 | Tokyo, Dec 19 20:47 | Sydney, Dec 19 22:47

Fitch знизило рейтинги Греції

Fitch знизило рейтинги Греції
Рейтинг: 0
Голосів: 0
21 травня 2011 в 12:00 - Роман Зайцев


Fitch знизило рейтинги Греції

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) Греції в іноземній і національній валюті з "BB+"до "B+", зберігши короткострокові РДЕ на рівні "B", при цьому рейтинги поміщені в список Rating Watch із "негативним" прогнозом. Про це повідомляє агентство "Интерфакс" із посиланням на прес-службу агентства.Fitch також підтвердило рівень рейтингу країни Греції, як однієї з країн Євросоюзу, на рівні "AAA".

"Зниження рейтингів відображає масштаб проблем, із якими належить зіткнутися Греції при здійсненні радикальних фінансових і структурних реформ, необхідних для забезпечення платоспроможності держави та основ для стійкого підйому його економіки", - говориться в прес-релізі.

Ризики, на думку аналітиків агентства, виросли у зв‘язку із тим, що потрібні додаткові заходи для реалізації мети скорочення бюджетного дефіциту до 7,5% ВВП в 2011 році.

Рейтинг "B+" передбачає, що Греція отримає додаткові кошти від Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду і країна не вдасться до реструктуризації боргу, яка могла б спровокувати зниження рейтингу до дефолтного рівня.

Fitch знизило рейтинги Греції


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Греція перебуває на межі банківського краху Греція перебуває на межі банківського краху Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції У рейтингу легкості ведення бізнесу Україна піднялася на 2 позиції Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті