Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 10:43 | London, Jul 21 08:43 | New York, Jul 21 04:43
Shanghai, Jul 21 16:43 | Tokyo, Jul 21 17:43 | Sydney, Jul 21 19:43

Греція може зіткнутися з труднощами з виконанням антикризової програми2 листопада 2010 в 11:44 - Христина


Греція може зіткнутися з труднощами з виконанням антикризової програми

Греція не ставить питання про реструктуризацію більш ніж 300-мільярдного зовнішнього боргу, заявив в понеділок ввечері офіційний представник уряду країни Йоргос Петалотіс.  Греція уникла дефолту в травні поточного року, погодившись провести скорочення витрат і підвищити податки в обмін на безпрецедентну 110-мільярдну кредитну підтримку ЄС і МВФ.

"Ясна і однозначна позиція грецького уряду полягає в тому, що він не обговорює можливість реструктуризації боргу", - сказав представник уряду в ефірі телеканалу Mega. Петалотіс також назвав "передчасним" обговорення можливості продовження виплат по боргу. На минулих вихідних віце-прем‘єр Теодорос Пангалос заявив в інтерв‘ю, що "борги потрібно реструктурувати". Це викликало нове зростання спреда (різниці в процентних ставках) по грецькому боргу.

Ринки зараз наполягають, що якщо Греція хоче позичити кошти на 10 років, їй потрібно платити інвесторам на 8,4 процентних пункту в рік більше, ніж еталонному позичальникові єврозони - Німеччині. Чим вище прибутковість по боргу, тим нижче впевненість у надійності позичальника.

Заяви Пангалоса спричинили політичні суперечки і в самій Греції, яка готується до першого туру місцевих виборів 7 листопада. Лідер правоцентристської опозиції Антоніс Самарас зажадав відставки Пангалоса. Уряд соціалістичної партії ПАСОК, який прийшов до влади рік тому після краху правоцентристів на виборах, ніяк не відреагувало на ці вимоги.

Політичні ризики, пов‘язані з Грецією, продовжують рости в останні дні після того, як прем‘єр-міністр Йоргос Папандреу заявив, що не виключає дострокових парламентських виборів, якщо греки не підтримають курс його уряду на місцевих виборах. Новий раунд виборів може означати подальші труднощі з виконанням антикризової програми і нове падіння довіри інвесторів.
 

Греція може зіткнутися з труднощами з виконанням антикризової програми


Новини Статті Аналітика
Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Fitch Ratings вважає, що Греції може знадобитися 100 млрд євро додаткової фінансової допомоги Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті