Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 08:45 | London, Jul 19 06:45 | New York, Jul 19 02:45
Shanghai, Jul 19 14:45 | Tokyo, Jul 19 15:45 | Sydney, Jul 19 17:45

В EPIC кажуть, що Ахметов не замовляв їм "Укртелеком"

В EPIC кажуть, що Ахметов не замовляв їм "Укртелеком"
29 грудня 2010 в 15:10 - Роман Зайцев


В EPIC кажуть, що Ахметов не замовляв їм "Укртелеком"

Керуючий партнер корпорації EPIC, яка є єдиним претендентом на купівлю "Укртелекома", Петер Ґольдшайдер, спростував припущення ЗМІ, що за австрійською корпорацією стоять українські олігархи. Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle."Мені тут немає чого казати - мені це просто смішно. Не знаю такого українського або російського олігарха, якого би не пришили до цього. Називали і Deutsche Telekom, й інших великих операторів. Я вам можу сказати - це все маячня", - запевнив П.Ґольдшайдер.

Нагадаємо, П.Ґольдшайдер припустив можливість перепродажу "Укртелекома" "не раніше ніж за 5 років".

В EPIC кажуть, що Ахметов не замовляв їм "Укртелеком"


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті