Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 10:39 | London, Jul 21 08:39 | New York, Jul 21 04:39
Shanghai, Jul 21 16:39 | Tokyo, Jul 21 17:39 | Sydney, Jul 21 19:39

Покупця "Укртелекому" зобов’яжуть профінансувати створення системи державного спецзв’язку

Покупця "Укртелекому" зобов’яжуть профінансувати створення системи державного спецзв’язку
13 жовтня 2010 в 15:30 - Роман Зайцев


Покупця "Укртелекому" зобов’яжуть профінансувати створення системи державного спецзв’язку

Покупець "Укртелекому" протягом двох років буде зобов'язаний профінансувати створення системи державного спеціального зв'язку. Про це на прес-конференції заявив глава Фонду державного майна України Олександр Рябченко.  "Як відомо, проблемним питанням приватизації "Укртелекому" є виділення спецзв‘язку, який сьогодні перебуває на балансі підприємства. Це урядовий зв‘язок, який повинен бути виділений в окрему структуру, але біда в тому, що це не профінансовано", - заявив глава ФДМУ.

О.Рябченко підкреслив, що однією з умов продажу "Укртелекому" є "зобов‘язання інвестора протягом двох років профінансувати створення такої системи".

При цьому, за його словами, в умовах конкурсу з продажу "Укртелекому" чітко не прописані фінансові зобов‘язання інвестора в цьому питанні: "Але за нашими розрахунками, виділення системи державного спецзв‘язку обійдеться приблизно в 200 млн грн".
 

Покупця "Укртелекому" зобов’яжуть профінансувати створення системи державного спецзв’язку


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті