Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 21:50 | London, May 23 19:50 | New York, May 23 15:50
Shanghai, May 24 03:50 | Tokyo, May 24 04:50 | Sydney, May 24 06:50

Австрійська EPIC може перепродати "Укртелеком" не раніше ніж за 5 років

Австрійська EPIC може перепродати "Укртелеком" не раніше ніж за 5 років
29 грудня 2010 в 14:28 - Роман Зайцев


Австрійська EPIC може перепродати "Укртелеком" не раніше ніж за 5 років

Єдиний претендент на купівлю "Укртелекома" Європейська приватизаційна та інвестиційна корпорація (EPIC - European Privatization and Investment Corporation) може перепродати "Укртелеком" не раніше, ніж за п'ять років. Про це заявив в інтерв'ю Deutsche Welle керуючий партнер корпорації EPIC Петер Ґольдшайдер."Це буде не раніше, ніж за п'ять років. У нас чималий досвід реструктуризації підприємств. Це завжди займає більше часу, ніж хотілося би. Тут дуже багато питань соціального характеру. Ми не збираємося нічого ламати через коліно. Будемо думати про вихід з цього активу не раніше, ніж за п'ять років. Якщо взагалі продаватимемо", - зазначив він.

П.Ґольдшайдер виразив впевненість, що вже за 3-5 років інтерес до "Укртелекому" буде дуже високим.

На запитання про можливості відновити прибутковість українського підприємства, він зазначив, що бізнес-плани будуть розроблені за 2-3 роки.

"Поки говорити про це зарано. Треба спершу дочекатися, чи ми взагалі станемо власниками цього підприємства. Потім ми будемо робити бізнес-плани на найближчі два-три роки, визначатися з менеджментом. У стратегічному плануванні чималу роль відіграватиме узгодження з державними регуляторними органами", - сказав П.Ґольдшайдер.

Нагадаємо, 13 жовтня ФДМУ оголосив конкурс з продажу 92,791% ВАТ "Укртелеком". Початкова ціна становить 10,5 млрд грн, що в 2,4 рази перевищує номінальну вартість.

Австрійська EPIC може перепродати "Укртелеком" не раніше ніж за 5 років


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті