Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 20 12:20 | London, Jun 20 10:20 | New York, Jun 20 06:20
Shanghai, Jun 20 18:20 | Tokyo, Jun 20 19:20 | Sydney, Jun 20 21:20

"Укртелеком" можуть купити за ціною на 10 гривень дорожче від стартової

"Укртелеком" можуть купити за ціною на 10 гривень дорожче від стартової
28 грудня 2010 в 18:51 - Роман Зайцев


"Укртелеком" можуть купити за ціною на 10 гривень дорожче від стартової

ТОВ "ЕСУ", єдиний учасник конкурсу з продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком", запропонувало за пакет на 10 гривень більше за стартову суму, яка становить 10,5 млрд. гривень.Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-секретаря Фонду держмайна Ніну Яворську.

"У конверті з пропозицією була вказана сума 10,5 млрд. гривень +10 гривень", - поінформувала вона.

За словами Яворської, "ЕСУ" має намір інвестувати в розвиток оператора 450 млн. гривень протягом 5 років після придбання.

"Компанія заявила, що має намір направити ці гроші, зокрема, на збереження частки "Укртелекому" на ринку фіксованого зв'язку і розвиток послуг інтернет-доступу", - сказала вона.

Конкурсна комісія зробила висновок, що запропонована програма розвитку підприємства відповідає умовам конкурсу, повідомляє агентство "Українські новини".

"ЕСУ" погодилася на проведення ФДМ перегляду вартості активу на підставі незалежної оцінки "Укртелекому" (яка не може бути нижче запропонованої ЕСУ ціни).

"Якщо після цього покупець відмовиться від купівлі - то це означатиме, що застава, мільярд, залишиться у ФДМ. тобто, фактично вони уже впевнені, що купили "Укртелеком", інакше не пішли би на згоду", - заявили "Економічній правді" в ФДМ.

Як повідомлялося, 21 грудня голова ФДМ Олександр Рябченко заявив про те, що "ЕСУ" єдина подала заявку на участь в конкурсі з продажу 92,79% "Укртелекому".

Рябченко зазначив, що оскільки на покупку компанії претендує всього 1 компанія, то конкурсу, наміченого на 28 грудня, не буде, замість цього єдиному учаснику буде запропоновано придбати підприємства за вартістю, визначеною на підставі незалежної оцінки активу.

22 грудня ФДМ оголосив конкурс з вибору даного оцінювача, який повинен відбудуться 6 січня 2011 року.

Як відомо, українська компанія "ЕСУ" є "дочкою" австрійської інвесткомпанії EPIC.

EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі.

Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер, Гюстав Вюрмбек  і Франц Ланшутцер.

На початку 2009 року EPIC також увійшла в капітал компанії Out There Media, яка є одним з лідерів на ринку мобільної реклами, що має 380 млн. передплатників і офіси в Києві, Москві, Софії, Афінах, Дюссельдорфі та Сінгапурі.

Out There Media у червні та грудні 2009 року домовилася про стратегічне партнерство в мобільній рекламі із двома провідними мобільними операторами Україні: "Київстаром" і "МТС".

"Укртелеком" можуть купити за ціною на 10 гривень дорожче від стартової


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті