Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 10:49 | London, Jul 17 08:49 | New York, Jul 17 04:49
Shanghai, Jul 17 16:49 | Tokyo, Jul 17 17:49 | Sydney, Jul 17 19:49

Nemiroff продав горілки майже на півмільярда доларів

Nemiroff продав горілки майже на півмільярда доларів
10 лютого 2011 в 16:09 - Роман Зайцев


Nemiroff продав горілки майже на півмільярда доларів

Nemiroff Холдинг за підсумками 2010 р. збільшив обсяг продажів продукції на 13,6% - до $473,6 млн., що на $56,8 млн. більше показника 2009 р. Обсяг реалізованої продукції Nemiroff становить 8,29 млн дал. Найбільше зростання демонструють продажі в Україні та Польщі. Про це повідомляє прес-служба підприємства.На українському ринку підсумковими показниками по продажу протягом року склав більше $221,5 млн. що на 28,9% перевищує показники минулого року. Компанія реалізувала в Україну більше 4,97 млн дал. напоїв (+11,7%). У Польщі зростання обсягу продажів продукції Nemiroff склав 9,6% у грошовому вираженні і 12,3% - у фізичному.

Так, за результатами року компанія збільшила обсяг продажів на ринках країн СНД на 29%, Європи, Азії, США та інших - на 49%. Позитивна динаміка продажів на зовнішніх ринках підкріплюється зростанням відвантажень у міжнародну мережу магазинів безмитної торгівлі - Duty Free, який становив 82%.

Паралельно зростанню продажів продукції Nemiroff Холдинг, значно збільшилась сума податкових відрахувань компанії до бюджетів різних рівнів. У 2010 р. вона склала 211,3 млн дол. (+27%). У тому числі, в Україні сума сплачених податків до державного бюджету склала більше $100 млн. (793,59 млн грн), що на 36% перевищує показники минулого року.

Нагадаємо, Nemiroff Холдинг - виробник алкоголю, продукція якого поставляється в 55 країн світу. Виробничі потужності компанії: 2 лікеро-горілчаних заводу розташовані в місті Немирів (Вінницька обл., Україна).

Розлив продукції в Росії здійснюється на потужностях ВАТ "Лікеро-горілчаний завод" Ярославський "(входить у ФГУП "Росспиртпром").

У жовтні 2010 р. міжнародний бренд Nemiroff почав розлив продукції в Білорусі на потужностях республіканського унітарного підприємства "Мінськ Кристал" (входить до структури концерну "Белгоспищепром").

У структуру холдингу входять керуюча компанія Nemiroff, українська горілчана компанія Nemіroff, ДП "Алко Інвест", торгове представництво Nemіroff у Росії і торгове представництво Nemіroff у Польщі, а також Nemiroff International з штаб-квартирою в Будапешті (Угорщина).

Nemiroff продав горілки майже на півмільярда доларів


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Грошова база в квітні збільшилася до 230 млрд грн. Грошова база в квітні збільшилася до 230 млрд грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті