Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 01 01:18 | London, Sep 30 23:18 | New York, Sep 30 19:18
Shanghai, Oct 01 07:18 | Tokyo, Oct 01 08:18 | Sydney, Oct 01 10:18

Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування

Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування
26 червня 2015 в 16:20 - Роман Зайцев


Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування

Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування в 2015 році, мінімум, на 10%.  Про це заявили банкіри, опитані агентством "Інтерфакс-Україна".

"Портфелі споживчого кредитування банків в 2015 році будуть рости, проте це зростання не буде значним - в цілому по системі не більше 10-15%", - вважає перший заступник голови правління Промінвестбанку В‘ячеслав Юткін.

Більш високу динаміку цього показника очікує екс-перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак, який у 2003-2005 роках обіймав посаду заступника голови Національного банку.

"15-20% по системі (можуть вирости обсяги споживчого кредитування в поточному році). Це ризиковано для системи, нам потрібно обов‘язково приймати тут обмеження", - сказав він.

За оцінкою Шлапака, НБУ слід вжити заходи для обмеження темпів зростання портфеля споживчого кредитування.

"Ця гонка банків з бажанням прокредитувати хоч щось живе, звідси - прокредитувати покупку побутової техніки, - це зашморг, яку ми на собі затягуємо", - сказав він.


Голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук вважає, що кредити населенню в гривні в 2015 році можуть вирости на 18%.


Отримати вигідний кредит може кожен!


За його оцінкою, динамічне зростання споживчих кредитів не несе в собі загрозу макроекономічній стабільності.


"Ні, не буде (нести ризики для макроекономічної стабільності). По-перше, це гармонізовано із зростанням фінансового сектора: депозити ростуть на 34%, тому зростання гривневих кредитів на 18% - тут немає диспропорції", - сказав банкір.

Голова правління Укрінбанку Володимир Клименко прогнозує більш високу динаміку зростання споживчого кредитування.

"Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування в цьому році на 20-30%. Після помилок 2008-2009 років божевільної видачі кредитів вже не буде, тоді була гонка, зараз цього не буде, банки навчені гірким досвідом", - сказав він.

 
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті