Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:55 | London, Jul 16 11:55 | New York, Jul 16 07:55
Shanghai, Jul 16 19:55 | Tokyo, Jul 16 20:55 | Sydney, Jul 16 22:55

Янукович подався за інвестиціями у Країну де сходить сонце

Янукович подався за інвестиціями у Країну де сходить сонце
18 січня 2011 в 12:51 - Роман Зайцев


Янукович подався за інвестиціями у Країну де сходить сонце

Президент Віктор Янукович відбув із чотириденним візитом до Японії. У програмі візиту Януковича зустріч з Імператором Японії Акіхіто, прем'єром Наото Каном, виступ на спільному бізнес-форумі і бесіда з викладачами та студентами Кіотського університету про ситуацію в Україні.Але основна мета візиту - це японські інвестиції в Україну, повідомляє Радіо "Свобода" із посиланням на члена української делегації, депутата ВР від Партії регіонів Анатолія Кінаха.

За його словами, президент обговорить з японцями можливість залучення інвестицій і технологічних ресурсів країни для розвитку інфраструктури і здійснення масштабних спільних проектів у рамках проведення в Україні Євро-2012.

"Модернізація аеропортів, будівництво доріг, стратегічних об'єктів, таких як міст через Південний Буг. Питання другої черги модернізації аеропорту Бориспіль. Передбачається підписання угоди між Укрексімбанком та відповідними структурами Японії. Крім бізнес-форуму буде проведено також інвестиційний форум також в Токіо, в якому візьмуть участь відомі компанії", - каже Кінах.

Утім, плани можуть виявитися більшими за результат, відзначив голова парламентського комітету із зовнішньоекономічних зв'язків, народний депутат від БЮТ-"Батьківщини" Ігор Гринів.

Політична ситуація, що нині склалася в Японії, певним чином обмежує її можливості щодо довгострокових міжнародних домовленостей, зазначив він.

"Час є достатньо невладний для проведення цього візиту. В Японії змінився уряд. Таким чином, я думаю, що візит буде більше декларативний, оскільки треба розмовляти на рівні урядів , а не з імператором ,в першу чергу, і домовлятися про економічні взаємовідносини", - наголосив Гринів.

Водночас, на думку депутата, рамкові угоди загального характеру все ж будуть підписані.

Крім того, за повідомленням прес-служби президента, планується також досягти низки домовленостей в гуманітарній сфері, зокрема щодо проведення у 2012 році Місяця культури України в Японії і Місяця культури Японії в Україні з нагоди святкування 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома державами.

Янукович подався за інвестиціями у Країну де сходить сонце


Новини Статті Аналітика
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 13.04.2011. І знову неспокій
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті