Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 29 18:23 | London, Sep 29 16:23 | New York, Sep 29 12:23
Shanghai, Sep 30 00:23 | Tokyo, Sep 30 01:23 | Sydney, Sep 30 03:23

Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів

Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів
20 травня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів

Президент Віктор Янукович наголошує, що вважає своїм обов'язком створити сприятливі умови для роботи інвесторів у нашій державі.Про це він сказав у четвер під час відвідання ПрАТ "Єврокар", спілкуючись із членом Ради директорів компанії Skoda Auto Богданом Войнером, повідомляє прес-служба глави держави.

Янукович відзначив, що добре пам‘ятає часи створення підприємства "Єврокар".

"Мені цікаво бачити прогрес на підприємстві, попри проблеми, із якими йому доводиться зіштовхуватися", - сказав він.

Президент загалом відзначив покращення інвестиційного клімату в Україні.

Він наголосив, що як глава держави приділяє велику увагу роботі над удосконаленням державної регуляторної політики та податкової бази, боротьбі із корупцією.

У свою чергу Войнер наголосив, що Україна має великий потенціал для розвитку автомобільної промисловості, у тому числі для компанії, яку він представляє.

Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті