Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 08 05:52 | London, Dec 08 03:52 | New York, Dec 07 23:52
Shanghai, Dec 08 11:52 | Tokyo, Dec 08 12:52 | Sydney, Dec 08 14:52

Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів

Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів
20 травня 2011 в 08:20 - Роман Зайцев


Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів

Президент Віктор Янукович наголошує, що вважає своїм обов'язком створити сприятливі умови для роботи інвесторів у нашій державі.Про це він сказав у четвер під час відвідання ПрАТ "Єврокар", спілкуючись із членом Ради директорів компанії Skoda Auto Богданом Войнером, повідомляє прес-служба глави держави.

Янукович відзначив, що добре пам‘ятає часи створення підприємства "Єврокар".

"Мені цікаво бачити прогрес на підприємстві, попри проблеми, із якими йому доводиться зіштовхуватися", - сказав він.

Президент загалом відзначив покращення інвестиційного клімату в Україні.

Він наголосив, що як глава держави приділяє велику увагу роботі над удосконаленням державної регуляторної політики та податкової бази, боротьбі із корупцією.

У свою чергу Войнер наголосив, що Україна має великий потенціал для розвитку автомобільної промисловості, у тому числі для компанії, яку він представляє.

Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті