Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 10:51 | London, Jul 17 08:51 | New York, Jul 17 04:51
Shanghai, Jul 17 16:51 | Tokyo, Jul 17 17:51 | Sydney, Jul 17 19:51

Україна стала привабливішою для інвесторів

Україна стала привабливішою для інвесторів
11 березня 2011 в 12:30 - Роман Зайцев


Україна стала привабливішою для інвесторів

Індекс привабливості України для інвесторів зріс на дванадцять сотих: з 3.28 наприкінці 2010 року до 3,4 на початку 2011 року.Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на даними Європейської бізнес-асоціації.

Президент ЄБА Томаш Фіала назвав дуже позитивними запроваджувані урядом податкову та адміністративну реформи.

Він сказав, що членів ЄБА радує продовження інтеграції з Євросоюзом та кооперація з Міжнародним валютним фондом.

Президент ЄБА підтримав зусилля влади зі "збалансування комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення".

За словами Фіала, якщо ці болючі реформи не впроваджувати тепер, за рік чи два вони будуть ще болючішими.

Водночас, президент ЄБА заявив, що принаймні три проблеми і далі не дозволяють інвесторам дивитися в майбутнє з оптимізмом.

"Наразі немає жодного покращення в боротьбі з корупцією та з можливостями відстоювати свої права в судах. А також зростання податкового тиску після запровадження нового Податкового кодексу", - заявив Фіала.

Очікування інвесторів на майбутні три місяці дещо поліпшилися, але прогнози на середньотермінову перспективу лишаються негативними, зазначає DW.

Обіцяна урядом з 1 березня автоматична система відшкодування ПДВ не працює, сказав керуючий партнер ЄБА Олексій Кредісов.

За його словами, процедура отримання статусу отримувача автоматичного відшкодування лишається надто складною.

Генеральний директор філії компанії Danone в Україні Даріо Маркетті сказав, що його компанії вдалося налагодити з міністерством агрополітики плідний діалог, але сподівання на краще наразі ще не стали впевненістю.

"В нашій галузі ми ще не відчули жодних реформ. Але вже відчули негативний вплив посиленого контролю держави за цінами. Стара система дотацій скасована, а нова ще не діє. З міністерством агропромислової політики і ми маємо спільну мету досягти збільшення виробництва молока і молокопродуктів та поголів‘я корів. Ми сподіваємося на краще, але ще не впевнені, що так і буде", - повідомив Маркетті.

Україна стала привабливішою для інвесторів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті