Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 13:44 | London, Jul 22 11:44 | New York, Jul 22 07:44
Shanghai, Jul 22 19:44 | Tokyo, Jul 22 20:44 | Sydney, Jul 22 22:44

Французька компанія планує збудувати на Вінниччині цементний завод24 січня 2011 в 14:30 - Ілона Чіркова


Французька компанія планує збудувати на Вінниччині цементний завод

Французька компанія Vicat має намір збудувати сучасний цементний завод у Шаргородському районі Вінницької області.Про це повідомив голова облдержадміністрації за підсумками переговорів з інвесторами. З реальним втіленням аналогічного проекту – поки єдиного в СНД – Микола Джига ознайомився у Казахстані. Зокрема, він відвідав новозбудований цементний завод потужністю 1,2 млн. тонн цементу в рік. Підприємство працює на основі новітньої енергозберігаючої технології – т. зв. "сухого" методу. Окрім економічності сухий спосіб істотно покращує умови праці і екологічний стан промислової зони.

Подібне виробництво інвестор планує запустити на Вінниччині. Поклади вапняку в розмірі 120 млн. тонн, розвідані в області, дозволяють створити потужності на рівні 1-1,3 млн. тонн цементу в рік. Здати в експлуатацію завод передбачається за 2,5 року. Лише на виробництві буде створено 500 нових робочих місць з середньою зарплатою не менше 5 тис. грн. Прогнозується валовий дохід в межах 1 млрд. грн. Попередньо інвестиційну вартість проекту оцінюють у 200 млн. доларів США. Окупиться він за три роки.
Представник компанії інвестора Станіслав Панько зазначив, додаткові інвестиції вкладатимуться також в інфраструктуру.

За місяць компанія планує відрядити до області робочу групу у складі своїх експертів. Вона має відпрацювати з місцевою владою алгоритм реалізації проекту.

Микола Джига заявив, що залучення потужних інвестицій і реалізація вискокотехнологічних проектів – його пріоритет на посаді голови облдержадміністрації. Адже це дає можливість створити нові якісні робочі місця, збільшити регіональний валовий продукт і надходження до бюджету. Це буде знаковий проект для області і серйозний об’єкт для країни.

На сьогодні цементна галузь України представлена 15 заводами.

Французька компанія планує збудувати на Вінниччині цементний завод


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті