Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 06:45 | London, Mar 19 04:45 | New York, Mar 19 00:45
Shanghai, Mar 19 12:45 | Tokyo, Mar 19 13:45 | Sydney, Mar 19 15:45

Перевізників примусять перевіряти у пасажирів візи

Перевізників примусять перевіряти у пасажирів візи
21 вересня 2010 в 17:00 - Роман Зайцев


Перевізників примусять перевіряти у пасажирів візи

Верховна рада ухвалила в першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення".  

За відповідне рішення проголосували 288 із 422 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє агентство "УНІАН".

Цим законопроектом передбачено запровадження обов‘язку перевізників перевіряти перед початком міжнародного пасажирського перевезення наявність у пасажира документів, необхідних для в‘їзду до держави прямування, а також відповідальність за невиконання або неналежне виконання цього обов‘язку, що призвело до перевезення чи спробу перевезення пасажира через державний кордон без необхідних документів.

Пропонується внести зміни щодо встановлення обов‘язку комерційних перевізників перевіряти у пасажирів документи, необхідні для в‘їзду в Україну чи для в‘їзду в іноземну державу з України, до: Повітряного кодексу; Кодексу торговельного мореплавства; закону "Про залізничний транспорт"; закону "Про автомобільний транспорт".

При цьому до обов‘язків комерційних перевізників буде віднесено лише перевірку наявності документів, а не їхньої справжності.

Зміни до закону "Про відповідальність за повітряні перевезення пасажирів через державний кордон без належних документів для в‘їзду в Україну" передбачають поширення його положень, крім повітряних, також на залізничні, автомобільні і морські перевезення.

При цьому пропонується встановити фінансові санкції до перевізників, що здійснюють міжнародне перевезення пасажирів, які не мають належних документів для в‘їзду в Україну чи для в‘їзду в іноземну державу з України.

Їхній розмір запропоновано визначити з урахуванням практики європейських держав, що вже запровадили відповідні норми.

Перевізників примусять перевіряти у пасажирів візи


Новини Статті Аналітика
Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв Верховна рада хоче ввести маркування нафтопродуктiв В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Парламент дозволить держпідприємствам працювати в обхід тендерів Парламент дозволить держпідприємствам працювати в обхід тендерів Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні за 4 місяці перевезено на 2,6% більше пасажирів В Україні за 4 місяці перевезено на 2,6% більше пасажирів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кабмін схвалив проект угоди з Сербією про відмову від візових вимог Кабмін схвалив проект угоди з Сербією про відмову від візових вимог Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Рада вирішила розслідувати діяльність Рада вирішила розслідувати діяльність "Лівели" та інших пов’язаних із нею осіб Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті