Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 19:03 | London, Jul 16 17:03 | New York, Jul 16 13:03
Shanghai, Jul 17 01:03 | Tokyo, Jul 17 02:03 | Sydney, Jul 17 04:03

НКРЕ переглядатиме тарифи на електроенергію для населення

НКРЕ переглядатиме тарифи на електроенергію для населення
10 січня 2011 в 18:26 - Ілона Чіркова


НКРЕ переглядатиме тарифи на електроенергію для населення

На сайті Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) повідомляється, що регулятор починає процедуру перегляду тарифів на електроенергію для населення.Відповідний пункт внесено до порядку денного засідання комісії, запланованого на четвер, 13 січня.

Як повідомляється, формулювання пункту наступне: "Щодо здійснення заходів з приведення тарифів на електроенергію для всіх категорій споживачів до економічно обґрунтованого рівня".

Тим часом у відділі зі зв'язків з громадськістю та міжнародної кооперації НКРЕ від коментарів щодо цього пункту порядку утримуються.

Нагадаємо, Міністерство палива та енергетики вже склало прогноз середньозваженої оптової ринкової ціни на електроенергію, згідно з яким у 2011 році вона зросте на 15%  порівняно з 2010 роком - до 55,07 коп за кВт/год. У цей розрахунок вже закладені підвищені тарифи для населення (у квітні на 100% і в серпні на 39%).

НКРЕ переглядатиме тарифи на електроенергію для населення


Новини Статті Аналітика
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Запорізька АЕС у 2011 р. виробила 16,95 млрд кВт.год електроенергії Запорізька АЕС у 2011 р. виробила 16,95 млрд кВт.год електроенергії Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
НКРЕ оштрафувала НКРЕ оштрафувала "Вінницягаз" на 300 тис. грн. за порушення ліцензійних умов Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті