Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 24 06:29 | London, Apr 24 04:29 | New York, Apr 24 00:29
Shanghai, Apr 24 12:29 | Tokyo, Apr 24 13:29 | Sydney, Apr 24 15:29

НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ

НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ
23 травня 2011 в 08:00 - Роман Зайцев


НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ

НКРЕ на засіданні 26 травня планує розглянути питання видачі дочірній компанії Regal Petroleum (Великобританія) - ТОВ "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед" - ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом.Про це повідомили в комісії, передає УНІАН.

Представник регулятора уточнив, що ліцензійний обсяг постачань газу для компанії планують затвердити на рівні 240 мільйонів куб. м на рік.

Ліцензія буде видана компанії вперше. Українська "дочка" планує здійснювати поставки газу, що належить материнській компанії.

Основними нафтогазовими активами Regal Petroleum є Мехедівсько-Голотовщинське і Свиридівське газоконденсатні родовища (обидва - Полтавська обл.).

У 2009 році компанія скоротила чистий збиток в 5,2 разу - до 9,82 мільйона доларів, збільшивши доходи на 73,6% - до 19,87 мільйона доларів.

Regal Petroleum через проблеми з регулятивними органами призупинила видобуток вуглеводнів в Україні.

У березні власники 54,97% акцій Regal дали згоду на продаж своїх пакетів компанії Energees Management Ltd, що входить до групи "Смарт-холдинг" російського бізнесмена Вадима Новинського.

НКРЕ може дозволити Regal Petroleum постачати газ


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті