Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 06:53 | London, Feb 21 04:53 | New York, Feb 21 00:53
Shanghai, Feb 21 12:53 | Tokyo, Feb 21 13:53 | Sydney, Feb 21 15:53

ГПУ перевіряє Аграрний фонд

ГПУ перевіряє Аграрний фонд
10 вересня 2010 в 15:10 - Роман Зайцев


ГПУ перевіряє Аграрний фонд

З 30 серпня Генеральна прокуратура проводить перевірку Аграрного фонду України – основного державного агента, що працює на ринку зерна.  

Доручення перевірки держоператора йде від Президента України, і до неї, крім співробітників Генеральної прокуратури, залучені фахівці ГоловКРУ.

«Організована перевірка дотримання законів, які регулюють питання діяльності ринку зерна та його експорту за межі держави», – повідомив начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко. Він уточнив, що зокрема, прокуратура перевіряє дії фонду при товарних і фінансових інтервенціях.

Період перевірки охоплює, зокрема, літні місяці, коли фонд реалізував трейдерам у рахунок боргу по ПДВ частину зерна продовольчого резерву, що являло собою недоторканий запас і не підлягало продажу.

В Аграрному фонді підтвердили факт перевірок, проте офіційний коментар пообіцяли надати тільки після їх закінчення – після підписання акту. Коли ж може бути завершена перевірка, на сьогодні не знають ні в Прокуратурі, ні в Аграрному фонді.

«Дуже великий обсяг роботи, вони не встигають перевірити все, що хочуть перевірити», – неофіційно повідомив один зі співробітників фонду. Начальник відділу контрольно-ревізійної роботи Управління бухобліку, звітності та ревізійної роботи Міністерства аграрної політики, якому підпорядкований Аграрний фонд, Тетяна Курінна також не коментувала факт ревізії АФ.

Нагадаємо, у рамках фінансових інтервенцій з даними на 28 серпня Аграрний фонд закупив 135 тис. тонн зерна врожаю 2010 року – продовольче зерно, пшениця 1-го і 2-го класів. За планом, озвученому міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком, фонд має закупити до 4 млн тонн зерна.

ГПУ перевіряє Аграрний фонд


Новини Статті Аналітика
Аграрний фонд отримає мільярд на закупівлю вершкового масла і сухого молока Аграрний фонд отримає мільярд на закупівлю вершкового масла і сухого молока Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Аграрний фонд проведе торги щодо закупівлі цукру, сухого молока і вершкового масла Аграрний фонд проведе торги щодо закупівлі цукру, сухого молока і вершкового масла Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Суд заборонив ревізорам перевіряти Суд заборонив ревізорам перевіряти "Укртатнафту" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Аграрний фонд закупить у Аграрний фонд закупить у "Хліб Інвестбуду" 895 тис. т зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
КРУ Запорізької області займеться КРУ Запорізької області займеться "тендерними махінаціями" "Дніпроенерго" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті