Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 08:41 | London, Jul 21 06:41 | New York, Jul 21 02:41
Shanghai, Jul 21 14:41 | Tokyo, Jul 21 15:41 | Sydney, Jul 21 17:41

Діра Пенсійного фонду сягне 26 мільярдів

Діра Пенсійного фонду сягне 26 мільярдів
7 грудня 2010 в 13:13 - Роман Зайцев


Діра Пенсійного фонду сягне 26 мільярдів

Голова правління Пенсійного фонду Борис Зайчук повідомив, що в 2010 році дефіцит Пенсійного фонду становитиме 26,6 млрд. гривень.Зі слів Зайчука, незважаючи на зростання на 19% порівняно з 2009 роком доходів Пенсійного фонду, дефіцит цього року становить 26,6 млрд. гривень, повідомляє "ЛІГАБізнесінформ".

Він також підкреслив, що "торік країна втратила майже мільйон робочих місць, знову поширилася виплата "тіньових" зарплат і незаконна неповна виплата зарплати, незмінною залишена спрощена система оподатковування, яка дуже мало дає в солідарний Пенсійний фонд".

"Тому такого самого дефіциту можна чекати і в 2011 році", - підкреслив чиновник і додав, що Пенсійний фонд і далі змушений брати позички.

Він вважає, що бездефіцитна робота Фонду можлива лише за умови оптимізації пенсійних виплат і законодавчих змін пенсійної системи в цілому.

Раніше, прем‘єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству фінансів і Пенсійному фонду спільно розробити законопроект про обмеження максимального розміру пенсій.

Також Азаров повідомив, що дефіцит Пенсійного фонду оцінюється в 60 млрд. гривень.

Діра Пенсійного фонду сягне 26 мільярдів


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Глобальний контроль за глобальними банками Глобальний контроль за глобальними банками Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum 10 найбільших збитків акціонерів British Petroleum Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті