Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 13:54 | London, Jul 22 11:54 | New York, Jul 22 07:54
Shanghai, Jul 22 19:54 | Tokyo, Jul 22 20:54 | Sydney, Jul 22 22:54

Банки поскаржилися РНБО на Кабмін

Банки поскаржилися РНБО на Кабмін
21 січня 2011 в 10:17 - Роман Зайцев


Банки поскаржилися РНБО на Кабмін

Асоціація Український кредитно-банківський союз звернулася до РНБО щодо постанови Кабміну про порядок розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитних рахунках банків.Постанова № 6 від 12 січня передбачає порядок розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитних рахунках у банках зі статутним капіталом понад 10 млрд. гривень.

Саме цим документом уряд зобов'язав місцеві органи влади розміщувати депозити тільки в найбільших банках, тобто в Ощадбанку та Укрексімбанку.

"Подібні обмеження не відповідають принципам ринкової економіки та чинному законодавству", - говориться в повідомленні асоціації.

"Тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів доцільно розміщувати з урахуванням дотримання нормативів ліквідності банківської установи та достатності капіталу, а не в залежності від розміру статутного капіталу банку", - зазначила генеральний директор асоціації Галина Оліфер.

За даними Нацбанку, на 1 жовтня 2010 року в Україну було лише дві кредитно-фінансові установи зі статутним капіталом понад 10 млрд грн - Укрексімбанк і Ощадбанк.

Найбільший розмір статутного капіталу серед комерційних банків мав найбільший за розміром активів ПриватБанк - 8,860 млрд. гривень.

Згідно з постановою № 6, тимчасово вільні кошти можуть розміщуватися на депозитних рахунках у банках лише в межах поточного бюджетного періоду і повинні бути повернуті, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

Крім того, документом передбачено, що на дату розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету не повинен мати непогашених середньострокових позик, отриманих за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку.

Банки поскаржилися РНБО на Кабмін


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті