Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 08 23:49 | London, Mar 08 21:49 | New York, Mar 08 17:49
Shanghai, Mar 09 05:49 | Tokyo, Mar 09 06:49 | Sydney, Mar 09 08:49

Інвестиції в коштовності

Інвестиції в коштовності
9 листопада 2009 в 14:17 - Христина


Інвестиції в коштовності

Інвестувати гроші в ювелірні прикраси (коштовності) - це дуже по-жіночому. Не потрібно нервово стежити за котуваннями цінних паперів, боячись втратити всі свої вкладення або думати про сприятливі обставини для зростання курсу долара. Гроші починають дарувати позитивні емоції одразу після інвестування в коштовності. Заздрісні погляди подруг, щохвилинне задоволення від споглядання власного багатства - хіба не приємно?  Та сучасній діловій жінці ще потрібна впевненість у тому, що завтра ці брязкальця, на які витрачено солідні гроші, зможуть принести прибуток. Люди недосвідчені скажуть, що будь-яка коштовна дрібничка з часом тільки дешевшає. Але це не так, так само, як те, що всі коштовності, як інвестиція, зростають з часом.

Золотий перстеник, куплений у звичайному ювелірному салоні, через декілька років можна буде продати тільки як лом і у декілька разів дешевше ціни, за яку воно було придбане. Дохід від інвестицій у коштовності можуть принести тільки ювелірні прикраси з хорошим іменем, та й те далеко не всі.

Інвестиції у коштовності, які з року в рік роблять свого власника все більше багатшим, створюються елітними ювелірними Домами - ювелірними Домами з великою історією. Для прикладу сьогодні такими домами є: Harry Winston, Mikimoto, Chopard, Bvlgari, Graff або Cartier. Інвестиції у ці ювелірні прикраси, незалежно від року випуску, актуальні завжди. А той факт, що ці ювелірні Дома не бояться відтворювати ті самі колекції протягом багатьох десятиліть, говорить тільки про постійний попит на незмінні цінності.

Зараз мова йде про інвестиції у: каблучки, браслети, ювелірні годинники, кольє та інші коштовності, виконані у класичному дизайні – без фантазійних надмірностей, без модного нині змішування стилів.
Загалом, простий у виконанні перстень із великим діамантом у декілька каратів у майбутньому можна буде продати значно дорожче, ніж фантазійне кольє, усипане безліччю дрібних кольорових діамантів, навіть якщо ціна на них спочатку була одна і таж сама.

Безперечно, принесуть прибуток інвестиції у прикраси, дизайн яких є стилем ювелірного Дому. Наприклад, каблучки з великими кольоровими діамантами від Graff або перлові намиста від Mikimoto. Ризикованим інвесторам, які не хочуть мати банальний перстень або просту нитку перлин, слід звернути увагу на нові модні марки, які вже знамениті, але тільки заробляють собі репутацію ювелірної Марки з великої літери. Серед останніх виділяється de Grisogono, що стала відомою завдяки використанню в прикрасах чорних діамантів. Інше модне ім’я - Pasquale Bruni.

Коштовності - це прибукові інвестиції, а ось чи станете Ви багатими від інвестування в ювелірні прикраси, покаже час.

 

Інвестиції в коштовності


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті