Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 04:35 | London, Oct 03 02:35 | New York, Oct 02 22:35
Shanghai, Oct 03 10:35 | Tokyo, Oct 03 11:35 | Sydney, Oct 03 13:35

Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
З повагою, інтернет-брокер iTrader
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 лютого 2011 в 18:45 - Богдан Бричка


Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Індекс UX втратив 0,32% на тлі негативних новин з Ірану та ЄвропиУ вівторок, 15 лютого, торги на українському фондовому ринку завершилися різноспрямованим рухом біржових індексів. За підсумками дня індекс Української біржі просів на 0,32% до рівня 2 832,94, індекс ПФТС виріс на 0,22% до рівня 1120,83.

На початку торгової сесії на Українській біржі індекс UX націлився на нові вершини, однак, ентузіазм був дуже скоро вичерпаний і, не досягнувши вчорашніх максимумів, UX втратив завойовані зранку позиції. Тиск на ринки протягом дня чинила інформація про розпочаті акціях протесту в Ірані, де, на думку оглядачів, розігрується єгипетський сценарій, що підсилило занепокоєння інвесторів щодо подальшої стабільності на Близькому Сході.
 
Європа також не давала приводів для оптимізму. Опубліковані дані про обсяги ВВП Франції, Греції, Німеччини та Італії розчарували гравців, оскільки значення були гіршим за консенсус-прогноз. Далі на арену вийшла статистика зі США, додавши песимістичних настроїв на фондові майданчики. За інформацією Статбюро, обсяг роздрібних продажів в січні скоротився в порівнянні з попереднім періодом, а приріст склав лише 0,3% проти прогнозу 0,5%.
 
Наприкінці дня українські інвестори відреагували збільшенням продажів на негативне відкриття американських майданчиків, що і призвело до зниження індексу UX, який мав усі шанси закритися біля нульової позначки.
 
Більшість паперів індексного кошика Української біржі закрилося сьогодні в червоній зоні. Лідирували в зниженні акції Стахановського вагонобудівного заводу та Концерну Стирол, які подешевшали на 2,08% і 1,74% відповідно. Найбільше зростання сьогодні показали акції Мотор Січ, які подорожчали на 2,39%. Загальний обсяг торгів на Українській біржі сьогодні склав 290 млн. грн. 

 

Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Обзор рынка акций перед открытием дня (02.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (02.06.2011)
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Критерії та чинники формування інноваційного ландшафту Карпатського єврорегіону Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті