Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:33 | London, May 23 00:33 | New York, May 22 20:33
Shanghai, May 23 08:33 | Tokyo, May 23 09:33 | Sydney, May 23 11:33

Виставка Internet TRADING EXPO 20113 лютого 2011 в 12:53 - Роман Зайцев


Виставка Internet TRADING EXPO 2011

4-5 березня відбудеться виставка про біржову торгівлю INternet TRADING EXPO, організатором якої виступає "Українська біржа".Інтернет-трейдінг став доступним українцям не так давно, але з кожним роком він стає все більш популярним. Історії відомо досить багато прикладів, коли за допомогою біржової торгівлі прості люди за короткий строк ставали мільйонерами. Але просто бажання розбагатіти для успішної роботи на ринку цінних паперів недостатньо. Тому перш, ніж поринути в біржову торгівлю, необхідно ознайомитися з суттю самого трейдінга, відвідати повчальні семінари або пройти початкові курси трейдерів.

Навчання трейдінгу допоможе вам добитися успіху в біржовій торгівлі і примножити свій капітал.

З метою ознайомити приватних інвесторів з азами роботи фондового ринку "Українська біржа" організовує спеціалізовану виставку Internet TRADING EXPO – 2011.

Internet TRADING EXPO – 2011 відбудеться 4–5 березня 2011 року в "Українському домі" (вул. Хрещатик, 2). Виставка проходить за підтримки інтернет-порталу FundMarket, генеральним партнером виступає інвестиційна група "Універ Капітал", спонсором - компанія "Гайнсфорт-онлайн".

Мета виставки — надати як можна більше інформації про основні інструменти фондового ринку і послуги, які пропонують інвестиційні компанії по самостійному трейдінгу, участі в інститутах спільного інвестування або вкладенню коштів до недержавних пенсійних фондів.

На виставці ви зможете отримати консультації представників крупних інвестиційних компаній, які проведуть лекції і семінари, презентації і майстер-класи, поспілкуватися з однодумцями і вибрати зручний саме для вас спосіб інвестування і компанію-брокера, через яку ви б хотіли торгувати.

Якщо ж у вас є певний досвід роботи з цінними паперами і торгівлі на фондовому ринку, познайомившись з професіоналами високого рівня, ви зможете вдосконалити свої знання й уміння і досягти ще більших фінансових висот!

Свої послуги на виставці нададуть провідні онлайн-брокери, інвестиційні компанії і компанії по управлінню активами України. Серед учасників: ІК "Проспект Інвестментс", ІГ "Сократ", "Драгон Капітал", "Кинто", "АРТ КАПІТАЛ", брокерський дім "Откритіє", "Сортіс", "Алор-Україна", Itrader, I-NVEST.

Медіа-партнери: інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна", Finance.ua, Tochka.net, Prostobiz.ua, журнал "Ваші гроші", інтернет-портал e-Trading, Інвестиції.орг.

Виставка Internet TRADING EXPO 2011


Новини Статті Аналітика
Набула чинності постанова Кабміну про біржову торгівлю агропродукцією Набула чинності постанова Кабміну про біржову торгівлю агропродукцією Фондові біржі в інноваційній моделі розвитку економіки України Фондові біржі в інноваційній моделі розвитку економіки України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нафта стабільна на позначці двотижневого мінімуму Нафта стабільна на позначці двотижневого мінімуму Перші кроки Інтернет-трейдера Перші кроки Інтернет-трейдера Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фондовий ринок США закрився падінням Фондовий ринок США закрився падінням 10 найдорожчих казусів біржових гравців на фондовому ринку 10 найдорожчих казусів біржових гравців на фондовому ринку I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Курс валют на 23 травня: гривню зміцнили Курс валют на 23 травня: гривню зміцнили Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Готельна мережа Marriott відкрила перший готель в Україні Готельна мережа Marriott відкрила перший готель в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті