Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 23:33 | London, May 23 21:33 | New York, May 23 17:33
Shanghai, May 24 05:33 | Tokyo, May 24 06:33 | Sydney, May 24 08:33

Швейцарія зупинила свою ядерну програму

Швейцарія зупинила свою ядерну програму
За матеріалами: Економічна правда
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 березня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


Швейцарія зупинила свою ядерну програму

З 14 березня Швейцарія заморозила плани щодо заміни реакторів на своїх атомних електростанціях.Про це повідомили в швейцарському федеральному міністерстві енергетики, передає "Лента.ру".

Зупинка програми пов‘язана з землетрусом в Японії, що призвів до збою в роботі деяких АЕС.

Зокрема, на японських станціях сталися два вибухи: 12 березня впала частина стіни на одному енергоблоці, а 14 березня - на іншому вибухнув водень.

У Швейцарії планують проаналізувати ситуацію в Японії і тільки після цього приймати рішення про подальшу долю місцевих АЕС.

Раніше стурбованість у зв‘язку з ситуацією в Японії вже висловили в інших країнах, в яких знаходяться атомні електростанції.

У Німеччині, наприклад, програма з продовження терміну дії німецьких АЕС було 14 березня офіційно зупинено, у США аналогічні заходи тільки обговорюються.

Водночас прем‘єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що Росія не переглядатиме програму "Росатому".

У Швейцарії розташовано чотири АЕС, на яких працює п‘ять реакторів. Разом вони виробляють близько 40% всієї електроенергії, що необхідно країні.

Всі п‘ять реакторів були введені ще в кінці 1960-х - початку 1980-х років.

При цьому в Швейцарії розгорнуто один з найактивніших європейських рухів, що вимагає закриття АЕС.

Передбачається, що в 2013-2014 роках в країні пройде референдум, який визначить подальшу долю АЕС.
 

Швейцарія зупинила свою ядерну програму


Новини Статті Аналітика
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Інвестиції в нерухомість за межами країни Інвестиції в нерухомість за межами країни ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Японія не збирається відмовлятися від атомної енергетики Японія не збирається відмовлятися від атомної енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Верховна рада дозволила возити ядерні відходи Україною Верховна рада дозволила возити ядерні відходи Україною Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Енергоатому" на будівництво двох енергоблоків Хмельницької АЕС треба 33 мільярди У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті