Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 18 16:45 | London, Apr 18 14:45 | New York, Apr 18 10:45
Shanghai, Apr 18 22:45 | Tokyo, Apr 18 23:45 | Sydney, Apr 19 01:45

Податкова очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування ПДВ

Податкова очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування ПДВ
6 травня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Податкова очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування ПДВ

Державна податкова служба очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування податку на додану вартість.Про це заявив голова ДПСУ Віталій Захарченко під час зустрічі з послом Франції та економічним радником посольства Франції в Україні, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Захарченко підкреслив, що збільшення кількості таких компаній переважно залежить від платників, а не від збирачів податків.

"Як свідчать результати, більшість підприємств не потрапляють під автоматичне відшкодування через недотримання критеріїв, визначених Податковим кодексом. А це говорить про непрозорість схем, за якими працює реальний сектор економіки", - підкреслив глава ДПСУ.

За його словами, податкова зацікавлена у збільшенні кількості підприємств, які будуть отримувати автоматичне відшкодування ПДВ.

Захарченко повідомив, що якщо в першому місяці кількість таких підприємств було 24, то за результатами обробки заявок лютого, спрямованих в березні, їх стало 37.

Водночас, керівник податкового відомства підкреслив, що відбір платників до автоматичного відшкодування здійснює система, і впливати на цей процес працівники податкової не можуть, тобто абсолютно виключається будь-який вплив "людського чинника".

Податкова очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування ПДВ


Новини Статті Аналітика
Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
Податкова запровадила Податкова запровадила "Горизонтальний моніторинг" для великих платників Гармонізація податкових систем Гармонізація податкових систем Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Мiнiстерство енергетики хоче обнулити ПДВ на імпорт нафти і нафтопродуктів Мiнiстерство енергетики хоче обнулити ПДВ на імпорт нафти і нафтопродуктів ПДВ-облігації скуповують іноземці ПДВ-облігації скуповують іноземці ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. В Україні 82 підприємствам автоматично відшкодували ПДВ на суму 1,2 млрд грн. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа – це далекобійна гармата... І на біржі оббирають так, як на війні вбивають, не бачиш навіть – хто обібрав тебе.

А.Капюс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті