Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:47 | London, Apr 25 05:47 | New York, Apr 25 01:47
Shanghai, Apr 25 13:47 | Tokyo, Apr 25 14:47 | Sydney, Apr 25 16:47

Суд зобов’язав комбінат ім. Ілліча повернути Маріупольський рибний порт державі14 січня 2011 в 16:31 - Роман Зайцев


Суд зобов’язав комбінат ім. Ілліча повернути Маріупольський рибний порт державі

Господарський суд Донецької області 27 грудня 2010 року зобов'язав Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча повернути цілісний майновий комплекс державного підприємства Маріупольський морський рибний порт Державному агентству рибного господарства.Про це йдеться в рішенні суду. Згідно з матеріалами справи, регіональне відділення Фонду державного майна в Донецькій області звернулося до суду з позовом до ММК ім. Ілліча про розрив договору оренди майнового комплексу Маріупольського морського рибного порту від 25 вересня 2003 року (укладений до 25 вересня 2028 року) і повернення його Держрибгоспу.

ФДМ аргументував свою позицію порушенням ММК ім. Ілліча зобов'язань за договором оренди щодо використання майна підприємства відповідно до його призначення та умов договору, забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню і псуванню, своєчасного здійснення капітальних, поточних та інших видів ремонтів орендованого майна підприємства.

Також ФДМ зазначав, що більшість переданих в оренду об'єктів перебувають в незадовільному стані.

Розглянувши матеріали справи, суд постановив, що починаючи з червня 2005 року, ФДМ в актах перевірки відповідності стану орендних зобов'язань неодноразово наголошувалося на необхідності прийняття орендарем заходів з відновлення та реконструкції (модернізації) об'єктів оренди, що перебувають у занедбаному стані.

При цьому ММК ім. Ілліча, всупереч договору, не вживав їх, зокрема не використовував амортизаційні відрахування для відновлення майна, хоча в такому відновленні існувала необхідність.

Суд задовольнив позовні вимоги ФДМ про розірвання договору оренди майнового комплексу Маріупольського морського рибного порту з ММК ім. Ілліча і повернення його Держрибгоспу.

Як повідомлялося, ММК ім. Ілліча - одне з найбільших металургійних підприємств України, входить до групи Метінвест, акціонерами якої є група СКМ (75%) і група компаній Смарт (25%). Велика частина належних ММК ім. Ілліча агрокомпаній входить до складу п'яти дочірніх підприємств ММК - Ілліч Агро-Донбас, Ілліч Агро-Крим, Ілліч Агро-Запоріжжя, Ілліч Агро-Умань і Ілліч Агро-Рибак.

Нагадаємо, в листопаді 2010 року холдингова компанія Metinvest BV отримала всі необхідні дозволи антимонопольних органів на економічну концентрацію з ПАТ Маріупольський металургійний комбінат ім.та ПрАТ Ілліч-Сталь.

Суд зобов'язав комбінат ім. Ілліча повернути Маріупольський рибний порт державі.

Господарський суд, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча, повернення, майновий комплекс, Маріупольський морський рибний порт, Державне агентство рибного господарства

Суд зобов’язав комбінат ім. Ілліча повернути Маріупольський рибний порт державі


Новини Статті Аналітика
ФДМУ продає майно двох ГЕС ФДМУ продає майно двох ГЕС Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій
"Нафтогаз" повернув RosUkrEnergо 11 мільярдів кубометрів газу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна пообіцяла МВФ до кінця 2011 р. повернути в автоматичному режимі 70% ПДВ Україна пообіцяла МВФ до кінця 2011 р. повернути в автоматичному режимі 70% ПДВ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна щомісячно повертатиме 8 млрд грн боргів Україна щомісячно повертатиме 8 млрд грн боргів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" може повернути Фірташу газ до кінця другого кварталу Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті