Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 02:57 | London, May 28 00:57 | New York, May 27 20:57
Shanghai, May 28 08:57 | Tokyo, May 28 09:57 | Sydney, May 28 11:57

Розширяється співпраця Western Union та DHL

Розширяється співпраця Western Union та DHL
4 жовтня 2010 в 15:38 - Оксана Кадай-Гриців


Розширяється співпраця Western Union та DHL

Western Union запропонує міжнародні грошові перекази між юридичними особами корпоративним клієнтам DHL.  Компанія Western Union (NYSE: WU), один з світових лідерів у сфері глобальних платіжних послуг, і DHL Express, світовий лідер в області експрес-доставки, оголосили про намір розширити співпрацю і запропонувати корпоративним клієнтам DHL послуги міжнародних грошових переказів Western Union між юридичними особами . Послуга буде доступна в 5 000 власних та партнерських отделеній DHL в Європі. Також грошові перекази Western Union в сервісних центрах DHL Express в Європі зможуть здійснювати і фізичні особи.
Сьогодні послуга грошових переказів Western Union доступна у відділеннях DHL в країнах Латинської Америки і Карибського басейну. Співробітництво в Європі дозволить Western Union збільшити свою мережу і запропонувати послуги нової категорії клієнтів, в той час як DHL Express розширить перелік сервісів, пропонованих у відділеннях компанії.
Послуги міжнародних грошових переказів між юридичними особами надаються компанією Custom House, придбаної Western Union у 2009 році. Custom House є одним зі світових лідерів в області валютообмінних операцій, а також пропонує послуги міжнародних переказів для малого і середнього бізнесу. Ринок грошових переказів між юридичними особами володіє величезним потенціалом, згідно дослідної фірмі IDC, обсяг ринку переказів між юридичними особами у всьому світі цього року виросте на 55% і становитиме 3, 4 трлн. доларів США.
«Глобалізація суттєво впливає на роботу бізнесу, - говорить Хікмет Ерсек (Hikmet Ersek), головний виконавчий директор Western Union. - Сьогодні все більше компаній відправляють міжнародні грошові перекази, і надалі ця тенденція буде тільки підсилюватися. DHL має в своєму розпорядженні великою базою корпоративних клієнтів, які зацікавлені в послугах такого роду. Працюючи разом, ми зможемо запропонувати зручний інструмент для підтримки бізнесу клієнтів по мірі його подальшого росту і розвитку ».
«Меморандум про взаєморозуміння з Western Union зміцнює партнерство між нашими компаніями, початок якому було покладено в Латинській Америці понад 18 років тому. Упевнений, що можливість відправляти грошові перекази з 5000 власних і партнерських отделеній DHL в Європі надасть клієнтам Western Union додатковий комфорт і зручність, - відзначає Кен Аллен (Ken Allen), генеральний директор DHL Express. - У той же час клієнти DHL отримають доступ до додаткових фінансових послуг в наших відділеннях. Я впевнений, що синергія двох успішних брендів - DHL і Western Union - дозволить надати нашим клієнтам нові переваги в довгостроковій перспективі ».

 

Розширяється співпраця Western Union та DHL


Новини Статті Аналітика
Грошові перекази в Україну досягли докризових показників Грошові перекази в Україну досягли докризових показників Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Обсяг грошових переказів з-за кордону в Україну склав $ 5,9 млрд. Обсяг грошових переказів з-за кордону в Україну склав $ 5,9 млрд. Основні підходи щодо повернення довіри клієнтів private banking Основні підходи щодо повернення довіри клієнтів private banking ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Квартальний прибуток Yahoo виріс і перевищив прогнози аналітиків Квартальний прибуток Yahoo виріс і перевищив прогнози аналітиків Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Ощадбанку кажуть, що не пробачать нікому навіть найменших боргів В Ощадбанку кажуть, що не пробачать нікому навіть найменших боргів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Nokia і Microsoft скоро будуть співпрацювати Nokia і Microsoft скоро будуть співпрацювати Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті