Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 00:59 | London, Jul 16 22:59 | New York, Jul 16 18:59
Shanghai, Jul 17 06:59 | Tokyo, Jul 17 07:59 | Sydney, Jul 17 09:59

Оголошено п’ятірку світових лідерів з випуску мобільних телефонів

Оголошено п’ятірку світових лідерів з випуску мобільних телефонів
1 листопада 2010 в 12:55 - Христина


Оголошено п’ятірку світових лідерів з випуску мобільних телефонів

Згідно з даними агентств IDC і Strategy Analytics, американська корпорація Apple Inc. за підсумками третього кварталу 2010 року увійшла до п'ятірки світових лідерів з випуску мобільних телефонів.  Як повідомляється, поліпшити результати продажів компанії вдалося завдяки виходу iPhone на нові ринки.

У свою чергу фінська Nokia, світовий лідер за обсягами продажів мобільних телефонів з 1998 року, хоча і змогла утримати домінуючі позиції, дещо скоротила частку ринку, відзначають аналітики International Data Corp. (IDC) і Strategy Analytics.

Між тим, витіснивши з п‘ятірки лідерів Sony Ericsson і обійшовши Research in Motion (виробника Blackberry), Apple посіла четверте місце в рейтингу з продажів, передає агентство Bloomberg.

За даними IDC, вперше з 2004 року, коли IDC почала складати цей рейтинг, Sony Ericsson не увійшла до списку п‘яти провідних виробників мобільних телефонів. Так, агентство Strategy Analytics підтвердило погіршення результату продажів компанії.

На думку експертів, якщо Apple почне продажі iPhone через Verizon в США і низці інших країн, американська корпорація зможе прорватися до трійки лідерів. Крім цього, згідно з оцінками IDC, обсяг продажів мобільних телефонів в цілому зріс на 14,6 млн у липні-вересні - до $340,5 млн. Однак Strategy Analytics оцінила ємність світового ринку дещо нижче, а саме у $327 млн.

Чистий прибуток Apple за підсумками четвертого кварталу 2010 фінансового року, який закінчився 25 вересня, склав рекордні $4,3 млрд.
 

Оголошено п’ятірку світових лідерів з випуску мобільних телефонів


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий обсяг продажів Nokia виріс на 9,2% Чистий обсяг продажів Nokia виріс на 9,2% Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Квартальний обсяг продажів Nokia виріс на 9% до ?10,4 млрд. Квартальний обсяг продажів Nokia виріс на 9% до ?10,4 млрд. Бернард Медофф - шахрай століття Бернард Медофф - шахрай століття I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Квартальний чистий прибуток Apple збільшився до $5,99 млрд. Квартальний чистий прибуток Apple збільшився до $5,99 млрд. Blackberry розкриває секрети Blackberry розкриває секрети I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Комісія з міжнародної торгівлі США відмовила Nokia в позові проти Apple Комісія з міжнародної торгівлі США відмовила Nokia в позові проти Apple Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті