Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 08:53 | London, Mar 19 06:53 | New York, Mar 19 02:53
Shanghai, Mar 19 14:53 | Tokyo, Mar 19 15:53 | Sydney, Mar 19 17:53

Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP

Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP
11 квітня 2011 в 14:20 - Роман Зайцев


Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP

Британський нафтогазовий гігант ВР Plc планує викупити частки російських партнерів (консорціуму AAR, Alfa Access Renova) у британо-російському спільному підприємстві (СП) ТНК-ВР.

За отриманням відповідного дозволу компанія має намір цього тижня звернутися до російської влади, повідомляє Reuters і британські ЗМІ.

За даними джерел, ВР може викупити акції самостійно або спільно з "Роснефтью".

На минулому тижні, 8 квітня 2011 р., Стокгольмський трибунал продовжив заборону на обмін акціями між BP і "Роснефтью" на невизначений термін. Він також запросив у консорціуму AAR, другого акціонера ТНК-ВР, і компанії BP додаткові матеріали, щоб продовжити обговорення питання про заборону на угоду щодо обміну акціями між BP і ВАТ "Роснафта". Суд також призначив ще один раунд слухань з цього питання, дата яких буде оголошена пізніше.

За оцінкою AAR, вартість перебувають у власності консорціуму 50% акцій ТНК-ВР складає 30 млрд доларів.

Нагадаємо, що в січні 2011 р. "Роснафта" і BP уклали ряд угод про стратегічне співробітництво та обмін акціями. Зокрема, сторони оголосили про укладення стратегічного альянсу з освоєння шельфових родовищ в Арктиці. Компанії також домовилися про обмін акціями. "Роснефть" отримає 5% акцій BP, а британська компанія натомість отримає 9,5% акцій "Роснефті" і доведе свою частку разом з уже наявними акціями до 10,8%.

У лютому 2011 р. на вимогу консорціуму Alfa Access Renova, що посилається на акціонерну угоду між BP і ТНК-BP, Високим судом Лондона була накладена заборона на завершення угоди. Між групами AAR і BP почався судовий розгляд з питання наявності у BP прав щодо входження в дану угоду з "Роснефтью".

У березні 2011 р. Стокгольмський арбітраж заблокував "арктичної" операцію між "Роснефтью" і BP, ухваливши, що британська BP порушила акціонерну угоду зі своїм партнером по ТНК-BP - AAR консорціумом. Після цього BP звернулася до арбітражного суду, щоб визначити можливість здійснення обміну акціями з "Роснефтью" окремо від інших домовленостей. Рішення Стокгольмського арбітражу від 8 квітня 2011 відноситься саме до цього запиту BP.

Черговий рада директорів ТНК-BP, порядок денний якого, за неофіційними даними, буде пов‘язана з рішенням трибуналу, призначений на 13 квітня 2011 р.

Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP


Новини Статті Аналітика
"Сбербанк Росії" планує довести частку участі в об’єднаній біржі до 15% Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Експерти вважають, що частка малого бізнесу у ВВП менша, аніж думають Експерти вважають, що частка малого бізнесу у ВВП менша, аніж думають Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Роснєфть" і BP відмовилися від спільного освоєння шельфу в Арктиці Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Чистий прибуток BP за січень-березень виріс на 17,2% Чистий прибуток BP за січень-березень виріс на 17,2% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті