Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 19:33 | London, Jul 16 17:33 | New York, Jul 16 13:33
Shanghai, Jul 17 01:33 | Tokyo, Jul 17 02:33 | Sydney, Jul 17 04:33

Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP

Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP
11 квітня 2011 в 14:20 - Роман Зайцев


Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP

Британський нафтогазовий гігант ВР Plc планує викупити частки російських партнерів (консорціуму AAR, Alfa Access Renova) у британо-російському спільному підприємстві (СП) ТНК-ВР.За отриманням відповідного дозволу компанія має намір цього тижня звернутися до російської влади, повідомляє Reuters і британські ЗМІ.

За даними джерел, ВР може викупити акції самостійно або спільно з "Роснефтью".

На минулому тижні, 8 квітня 2011 р., Стокгольмський трибунал продовжив заборону на обмін акціями між BP і "Роснефтью" на невизначений термін. Він також запросив у консорціуму AAR, другого акціонера ТНК-ВР, і компанії BP додаткові матеріали, щоб продовжити обговорення питання про заборону на угоду щодо обміну акціями між BP і ВАТ "Роснафта". Суд також призначив ще один раунд слухань з цього питання, дата яких буде оголошена пізніше.

За оцінкою AAR, вартість перебувають у власності консорціуму 50% акцій ТНК-ВР складає 30 млрд доларів.

Нагадаємо, що в січні 2011 р. "Роснафта" і BP уклали ряд угод про стратегічне співробітництво та обмін акціями. Зокрема, сторони оголосили про укладення стратегічного альянсу з освоєння шельфових родовищ в Арктиці. Компанії також домовилися про обмін акціями. "Роснефть" отримає 5% акцій BP, а британська компанія натомість отримає 9,5% акцій "Роснефті" і доведе свою частку разом з уже наявними акціями до 10,8%.

У лютому 2011 р. на вимогу консорціуму Alfa Access Renova, що посилається на акціонерну угоду між BP і ТНК-BP, Високим судом Лондона була накладена заборона на завершення угоди. Між групами AAR і BP почався судовий розгляд з питання наявності у BP прав щодо входження в дану угоду з "Роснефтью".

У березні 2011 р. Стокгольмський арбітраж заблокував "арктичної" операцію між "Роснефтью" і BP, ухваливши, що британська BP порушила акціонерну угоду зі своїм партнером по ТНК-BP - AAR консорціумом. Після цього BP звернулася до арбітражного суду, щоб визначити можливість здійснення обміну акціями з "Роснефтью" окремо від інших домовленостей. Рішення Стокгольмського арбітражу від 8 квітня 2011 відноситься саме до цього запиту BP.

Черговий рада директорів ТНК-BP, порядок денний якого, за неофіційними даними, буде пов‘язана з рішенням трибуналу, призначений на 13 квітня 2011 р.

Британська BP має намір викупити частку консорціуму AAR в TНК-BP


Новини Статті Аналітика
"Сбербанк Росії" планує довести частку участі в об’єднаній біржі до 15% Акції європейських компаній падають Акції європейських компаній падають ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Експерти вважають, що частка малого бізнесу у ВВП менша, аніж думають Експерти вважають, що частка малого бізнесу у ВВП менша, аніж думають Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Роснєфть" і BP відмовилися від спільного освоєння шельфу в Арктиці Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Чистий прибуток BP за січень-березень виріс на 17,2% Чистий прибуток BP за січень-березень виріс на 17,2% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті