Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 11:03 | London, May 28 09:03 | New York, May 28 05:03
Shanghai, May 28 17:03 | Tokyo, May 28 18:03 | Sydney, May 28 20:03

Стабілізація світової фінансової системи залежить від фіксації обмінного курсу долара і євро18 жовтня 2010 в 12:44 - Христина


Стабілізація світової фінансової системи залежить від фіксації обмінного курсу долара і євро

В умовах виникнення загрози хаосу на світовому валютному ринку необхідно скликати міжнародну конференцію для підготовки реформи світової фінансової системи.  Таку точку зору в інтерв’ю газеті Wall Street Journal Europe висловив один з найбільших економістів сучасності, лауреат Нобелівської премії Роберт Манделл.

"Важливо провести конференцію на високому рівні для того, щоб вивчити варіанти реформи світової монетарної системи", - підкреслив Р. Манделл. "Разом з США в цьому важливому форумі мають взяти участь європейці, а також країни з новими ринками", - зауважив він.

Торкаючись можливої конфігурації нового світового фінансового ринку, Р. Манделл зазначив, що "вже неможливо створити монетарну систему, в якій американський долар зберіг би свої позиції ключової світової резервної валюти". "США не настільки сильні, як це було в минулому, однак вони поки не змогли змиритися з цим, як і тими процесами, які відбулися останнім часом у світовій фінансовій системі", - підкреслив він.

На думку економіста, світовий фінансовий ринок можна стабілізувати за рахунок фіксації обмінних курсів валют. При цьому в центрі нової системи має знаходитися співвідношення американської і єдиної європейської валюти. "Найважливіший крок, який здатний поліпшити ситуацію у світовій економіці - це стабілізація обмінних курсів долара і євро", - заявив Р. Манделл.

 

Стабілізація світової фінансової системи залежить від фіксації обмінного курсу долара і євро


Новини Статті Аналітика
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Євро дешевшає через кризу в Греції Євро дешевшає через кризу в Греції Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Польща вирішила ще почекати з переходом на євро Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні ЄІБ виділить 450 млн євро для покращення доріг в Україні НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті