Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 16:13 | London, Apr 17 14:13 | New York, Apr 17 10:13
Shanghai, Apr 17 22:13 | Tokyo, Apr 17 23:13 | Sydney, Apr 18 01:13

"Нафтогаз" знову задумався про розміщення своїх цінних паперів

"Нафтогаз" знову задумався про розміщення своїх цінних паперів
25 лютого 2011 в 11:23 - Роман Зайцев


"Нафтогаз" знову задумався про розміщення своїх цінних паперів

НАК "Нафтогаз України" розглядає можливість почати розміщення цінних паперів на міжнародних фінансових ринках в кінці 2011 року.Про це ідеться у звіті Міністерства енергетики та вугільної промисловості про виконані роботи за 2010 рік, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, одним із основних завдань реформування нафтогазової галузі країни є залучення коштів на зовнішніх ринках для забезпечення фінансової стабілізації "Нафтогазу" та реалізації її інвестиційних проектів.

Можливим механізмом залучення інвестиційних коштів є випуск і розміщення цінних паперів компанії на міжнародних фінансових ринках, уточнюють в міністерстві.

"За умови реалізації основних стратегічних положень, розроблених пропозицій щодо реформи нафтогазової промисловості і внесення відповідних змін до чинної законодавчу базу розміщення цінних паперів компанії на міжнародних фінансових ринках можна почати в кінці 2011 року", - говориться в документі.

Як повідомлялося, "Нафтогаз Україна" в листопаді 2009 року завершив комплексну реструктуризацію 1,6 млрд. доларів зовнішнього боргу до 2014 року під 9,5% річних шляхом формального обміну єврооблігацій і зобов‘язань на нові облігації.

Зокрема, була проведена реструктуризації єврооблігацій на суму 500 млн. доларів із терміном погашення 30 вересня 2009 року та двосторонніх кредитів на загальну суму 1,1 млрд. доларів на нові єврооблігації на суму 1,595 млрд. доларів під 9,5% річних з державною гарантією і погашенням в 2014 році.

Паралельно НАК вів переговори про реструктуризацію на таких же умовах двосторонніх зовнішніх кредитів, отриманих від Deutsche Bank, Credit Suisse і Depha Bank.

Борг "Нафтогазу" Depha Bank оцінювався на суму близько 220 млн. доларів, Credit Suisse International - близько 550 млн. доларів і DeutscheBank - близько 395 млн. доларів.

"Нафтогаз України" об‘єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни і є монополістом із транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території України.

"Нафтогаз" знову задумався про розміщення своїх цінних паперів


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів Огляд українських ринків за 11.01.2011. Ринки знаходяться біля історичних максимумів
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Інновації у сфері господарювання: сучасний стан та перспективи розвитку Інновації у сфері господарювання: сучасний стан та перспективи розвитку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті