Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 12:23 | London, Jul 23 10:23 | New York, Jul 23 06:23
Shanghai, Jul 23 18:23 | Tokyo, Jul 23 19:23 | Sydney, Jul 23 21:23

Єврокомісія обіцяє 110 мільйонів євро для добудови об’єкту "Укриття"

Єврокомісія обіцяє 110 мільйонів євро для добудови об’єкту "Укриття"
19 квітня 2011 в 09:00 - Роман Зайцев


Єврокомісія обіцяє 110 мільйонів євро для добудови об’єкту "Укриття"

Європейська комісія додатково виділить 110 млн. євро для добудови об'єкту "Укриття" на Чорнобильській атомній електростанції.Про це заявив президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у Києві, повідомляє агентство УНІАН.

За словами Баррозу, офіційно про це буде повідомлено у вівторок на донорській конференції.

При цьому президент Єврокомісії підкреслив, що Україна може повністю розраховувати на його підтримку в реалізації чорнобильських проектів.


У свою чергу Янукович подякував Баррозу за активну позицію Європейської комісії щодо реалізації проекту з добудови "Укриття".

Він подякував за фінансовий внесок Єврокомісії та проведену нею роботу з країнами Великої вісімки та іншими ключовими донорами цього проекту.

"Ми дуже вдячні ЄС за розуміння важливості для нас цих заходів в добудові "Укриття", - сказав президент України.

Також він надав великого значення безпосередній участі Баррозу у донорській конференції, яка завтра відбудеться у Києві.

Єврокомісія обіцяє 110 мільйонів євро для добудови об’єкту "Укриття"


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна буде доводити Польщі вигідність Україна буде доводити Польщі вигідність "Одеса-Броди" Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні знову говорять про добудову В Україні знову говорять про добудову "Одеса-Броди" до Польщі Гармонізація податкових систем Гармонізація податкових систем I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Грошей на Грошей на "Одеса-Броди" у Януковича чекають від поляків Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті