Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 19 10:48 | London, Aug 19 08:48 | New York, Aug 19 04:48
Shanghai, Aug 19 16:48 | Tokyo, Aug 19 17:48 | Sydney, Aug 19 19:48

Держуправління справами накупило бензину та шин на 12 мільйонів

Держуправління справами накупило бензину та шин на 12 мільйонів
18 січня 2011 в 18:25 - Роман Зайцев


Держуправління справами накупило бензину та шин на 12 мільйонів

"Автобаза Державного управління справами" закупило бензину на майже 5 млн. гривень. Про це повідомляє портал державних закупівель.На відкритих торгах було визначено двох переможців : ТОВ "Рось-1", яке продасть бензину на 3 млн. 999,75 тис. гривень та ТОВ "КЛО-Карта", яке продасть пального на 1 млн. гривень.

Ще більше ніж у 2 млн. гривень автобазі ДУС обійдуться послуги з технічного обслуговування і ремонту пасажирських автомобілів Toyota Camry, Toyota LC, BMW, Range Rover, Renault, Mercedes Benz, Volkswagen, Skoda.

Такі послуги нададуть СП ТОВ "Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц" на 500 тис. гривень; ТОВ "Компанія "Укрпромпостач" на 1 млн. гривень; ТОВ "Атлант-М Лепсе" на 600 тис. гривень; ТОВ "Автоцентр Прага Авто на Кільцевій" на 480 тис. гривень.

Крім того, "Автобаза Державного управління справами" закупила шини на 5 млн. гривень.

Придбано шини для броньованих автомобілів - 20 од., шини іноземного виробництва - 1600 од., та шини до автомобілів ГАЗ, ЗІЛ, МАЗ, ВАЗ, Богдан, ЛАЗ - 460 од.

Шини продадуть ТОВ "Компанія "Укрпромпостач" за 448,2 тис. гривень; ТОВ "Укренергопромінвест" за 2 млн. 100,5 тис. гривень; ТОВ "ТД "Запчастина-Сервіс" за 2 млн. 961,6 тис. гривень.

Держуправління справами накупило бензину та шин на 12 мільйонів


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Технології виробництва біопалива Технології виробництва біопалива Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" на біржових торгах не вдалося продати 12,5 тисяч тонн палива Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
В Україні обсяг роздрібного продажу бензину у квітні виріс на 4,1% В Україні обсяг роздрібного продажу бензину у квітні виріс на 4,1% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Покажіть мені успішний бізнес, і я покажу Вам реалізоване з ентузіазмом сміливе рішення.

Пітер Друкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті