Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 17:49 | London, Feb 19 15:49 | New York, Feb 19 11:49
Shanghai, Feb 19 23:49 | Tokyo, Feb 20 00:49 | Sydney, Feb 20 02:49

Огляд ринків Американського континенту за 22.12.2010.

Огляд ринків Американського континенту за 22.12.2010.
Рейтинг: 0
Голосів: 0
22 грудня 2010 в 23:27 - Богдан Бричка


Огляд ринків Американського континенту за 22.12.2010.

Сьогоднішня динаміка ринків Американського континенту віддзеркалює дещо ослаблий оптимізм, що знизився під впливом звітів, що не виправдали очікувань економістів.    

Фондові ринки
Індекс Dow Jones Indus. Avg зріс на 0,23%, Nasdaq Composite – піднявся на 0,15%, а S&P 500 набрав 0,34%, а S&P/TSX Composite Index виріс на 0,12%. Мексиканський Mexico IPC Index знизився на 0,30%, а бразильський Bovespa Index піднявся на 0,38%.
Сьогодні більшість американських фондових ринків зросли під впливом оптимістичного настрою на розвиток економіки США у 2011 році. Як показали дані, ріст ВВП США був переглянутий у напрямку зростання з 2,5% до 2,6% річних за третій квартал, однак це менше ніж середній прогноз економістів, що становив 2,8%. Згідно з даними іншого звіту, продажі житла на вторинному ринку зросли на 5,6%, однак економісти прогнозували значно вищий показник. Отже, сьогоднішня динаміка фондових ринків віддзеркалює розуміння того, що економіка США хоч і відновлюється, але помірними темпами.
  
Валютні ринки
Сьогодні долар США втратив свої позиції до основних валют на світовому валютному ринку, однак євро та фунт втратили ще більше. Євро впав до $1.3098. Британський фунт опустився до позначки $1.5387.  Долар щодо єни впав  до 83,5650.
Долар незначно втратив через звіт Міністерства торгівлі, що показав зростання ВВП США та продажів житла на вторинному ринку на меншу величину, ніж прогнозувалось. Це дещо розчарувало інвесторів та знизило попит на американські активи. Фунт знизився після даних звіту, що показав зростання ВВП Великобританії на рівні 0,7%, що є нижче, ніж прогнозувалось.

Товарні ринки
На Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) ціни на лютневі ф’ючерси на поставку нафти марки WTI зросли до 90,64 доларів за барель, а марки Brent – підвищились до 93,70 доларів.
Ціни на нафту зросли до 2-річних максимумів через зниження поставок та зростання економіки, менше прогнозного значення. Крім того, запаси нафти США знизились, згідно з доповіддю міністерства енергетики. Це спричинило до очікувань зростання потенційного попиту, що підвищило ціни на нафту.
На COMEX (підрозділ Нью-йоркської товарної біржі) грудневі ф’ючерси на золото незначно знизились в ціні до 1386,2 доларів за унцію, а на срібло опустились до 29,250 доларів. Ціна на грудневі ф’ючерси на мідь знизилась до 4.2700 доларів.
Ціни на дорогоцінні метали знизились, оскільки зростання фондових індексів до 2-річних максимумів знизили привабливість золота як альтернативного варіанту інвестування. Крім того, заява МВФ про наміри продати 13% своїх золотовалютних резервів теж спровокувала падіння цін на дорогоцінні метали.

Огляд ринків Американського континенту за 22.12.2010.


Новини Статті Аналітика
Рівненська АЕС через три роки почне використовувати паливо Westinghouse Рівненська АЕС через три роки почне використовувати паливо Westinghouse Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Mercedes-Benz запідозрили в обмані влади США - ЗМІ Mercedes-Benz запідозрили в обмані влади США - ЗМІ Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Росії оборонний завод почав випускати пивне обладнання У Росії оборонний завод почав випускати пивне обладнання Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У Міненерго побоюються запуску Північного потоку-2 У Міненерго побоюються запуску Північного потоку-2 У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Київський метрополітен отримав мільярдний збиток Київський метрополітен отримав мільярдний збиток Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті