Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 12:52 | London, Jul 23 10:52 | New York, Jul 23 06:52
Shanghai, Jul 23 18:52 | Tokyo, Jul 23 19:52 | Sydney, Jul 23 21:52

"Укрзалізниця" цього року возила вугілля та нафту

"Укрзалізниця" цього року возила вугілля та нафту
13 жовтня 2010 в 13:45 - Роман Зайцев


"Укрзалізниця" цього року возила вугілля та нафту

Залізниці України за 9 міс. 2010 р. перевезли 317,34 млн т вантажів, що на 12,4% більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".  Зокрема, впродовж січня-вересня на 38,7% зросли обсяги імпортних перевезень, на 11,2% - експортних, на 13,4% - внутрішніх та транзитних на 3,6%.

Так, імпортних вантажів перевезено більше 22,35 млн т. Серед них переважали кам‘яне вугілля, залізна і марганцева руди, будівельні матеріали, нафта і нафтопродукти, а також чорні метали.

Експортних вантажів перевезено понад 87,26 млн т. Основу експортного вантажопотоку становили залізна і марганцева руди, чорні метали, будматеріали, зерно і продукти помелу, кам‘яне вугілля, лісні вантажі та хімічні і мінеральні добрива.

У внутрішньому сполученні перевезено більше 173,2 млн т вантажів. Серед них переважали кам‘яне вугілля, залізна і марганцева руди, будматеріали, нафта і нафтопродукти, кокс, чорні метали та брухт, хімічні та мінеральні добрива, хімікати, зерно і продукти помелу.
Транзитних вантажів перевезено 34,5 млн т. Основу транзиту становили нафта і нафтопродукти, кам‘яне вугілля, залізна і марганцева руди, хімічні та мінеральні добрива, чорні метали.
 

"Укрзалізниця" цього року возила вугілля та нафту


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті Оптимізація величини вантажних одиниць при реалізації інноваційних логістичних концепцій на авіатранспорті Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті