Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 05:18 | London, Dec 16 03:18 | New York, Dec 15 23:18
Shanghai, Dec 16 11:18 | Tokyo, Dec 16 12:18 | Sydney, Dec 16 14:18

Нафта дешевшає через фіксацію прибутку4 жовтня 2010 в 15:57 - Христина


Нафта дешевшає через фіксацію прибутку

Ціни на нафту знижуються на фоні фіксації прибутку, але ринки зберігають заклопотаність темпами зростання світової економіки та можливістю пом’якшення грошово-кредитної політики.  

Ціни на американську легку нафту знизилися на $0,22 до $81,36 за барель, а сорт Brent втратив $0,15 до $83,60 за барель.

Деякі інвестори фіксують прибуток після нещодавнього зростання цін, сказав аналітик трейдингової фірми EGL Енді Зоммер.

"В останні два тижні ринок був перекуплений. Ціни, як і раніше дуже високі, і я не розраховую на різке падіння, тому що дані про ВВП США минулого тижня були хорошими, а китайська економіка як і раніше сильна", - сказав Зоммер.

ВВП Китаю в 2010 році може вирости на 9,5 відсотка в порівнянні із зростанням на 9,1 відсотка в 2009 році, повідомило китайське телебачення в неділю.

Найближчим часом на нафтовому ринку може посилитися волатильність на фоні повільного зростання світової економіки і очікувань пом’якшення грошово-кредитної політики в США, додав Зоммер.

Долар трохи відновився по відношенню до основних валют, але все ще близький до 15-річного мінімуму до єни. Європейські акції знижуються шосту сесію поспіль, досягши місячного мінімуму. Аналітики вважають найбільш важливими даними цього тижня звіт про замовлення на товари тривалого користування в США і щомісячний звіт про зайнятість, який буде опубліковано в п’ятницю.

У Європі в понеділок може продовжитися страйк у найбільших нафтоналивних портах, а представники профспілки CGT в нафтовій компанії Total вирішать, чи приєднаються до страйку робочі НПЗ компанії.

 

Нафта дешевшає через фіксацію прибутку


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 08.06.2011_PreMarket
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті